Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2011, 21:35   #1
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Wszystko dla kasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasy.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2011, 22:14   #2
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał kalafjor Zobacz post
Wszystko dla kasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasy.
EA nie jest organizacją charytatywną ze szlachetną misją. Gry i dodatki do nich tworzy się po to, żeby na nich zarabiać. Od początku istnienia TS3 jeszcze tego nie zrozumiałeś?
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2011, 22:43   #3
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
EA nie jest organizacją charytatywną ze szlachetną misją. Gry i dodatki do nich tworzy się po to, żeby na nich zarabiać. Od początku istnienia TS3 jeszcze tego nie zrozumiałeś?
Tylko że nikt w tak bezczelny sposób jak EA po nią nie sięgał. Przykro mi, że to powiem, ale uważam, że ktoś, kto kupuje WSZYSTKO, co jest związane z serią The Sims, jest naiwny i marnuje pieniądze. I chyba chciałaś powiedzieć "od począdku istnienia TS1". Chociaż w TS3 pobili już wszelkie rekordy zachłanności na kasę. Tych wszystkich beznadziejnych akcesoriów, mebli w Store, nowych okolic i dodatków powoli nie da się ogarnąć, bo tyle tego jest.

Ostatnio edytowane przez mario : 06.08.2011 - 22:45
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2011, 09:26   #4
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Przykro mi, że to powiem, ale uważam, że ktoś, kto kupuje WSZYSTKO, co jest związane z serią The Sims, jest naiwny i marnuje pieniądze.
Jasne, że tak. Nie wiem, jak można na przykład kupować wszystkie pakiety ze Store, bo te rzeczy są ładne, ale niewarte swojej ceny. Rozumiem natomiast kupowanie dodatków. Pewnie, że są robione na odpierdziel, i wcale nie przez mało opcji, bo pod tym względem nie narzekam, tylko dlatego, że mają bugi, no ale jednak wnoszą nowości, urozmaicające grę, i jeśli ktoś gra bardzo często, to opłaca mu się inwestować w te rozszerzenia.
Otoczenie Barnacle Bay też kupiłam, bo w przeciwieństwie do większości, bardzo lubię miasta EA. W sieci nie trafiłam jeszcze na takie, które byłyby zarazem ładne i wypełnione znającymi się Simami z rozbudowaną siecią relacji, a ja nie mam ochoty zapełniać pustego miasta tworzonymi przez siebie Simami - wolę grać, niż tworzyć rodziny. Możecie sobie mówić, że BB było zrobione dla kasy, ale bardzo je polubiłam i długo w nim grałam.

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
I chyba chciałaś powiedzieć "od począdku istnienia TS1".
Właściwie to chciałam, ale potem spojrzałam na wiek osoby, do której się zwracam, i zmieniłam


EA i KASA to temat rzeka, poruszany już wiele razy, więc więcej offtopować nie będę
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2011, 09:36   #5
TheSims3Fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
Właściwie to chciałam, ale potem spojrzałam na wiek osoby, do której się zwracam, i zmieniłam
Ja mam 12 lat i TS1 to były moje pierwsze simsy a raczej drugie xD Bo na początku nie wiedząc o simsach nic miałem z 6 lat kupiłem se akcesorie do 2 xD
nie mając 2 xD A mama miała allegro załatwiła mi TS1 i TS1 Zwierzaki a z rok troche więcej pózniej zajarzyłem i kupiłem podstawe dwójki a jedynke sprzedałem. Dwójka jest u koleżanki (chodzi o 2 i dodatki ) i TS3 mam u siebie

ja nigdy nie kupie tego ani BB ponieważ trzeba zapłacic ok. 40 czy tam 30 zł za jakieś głupie pudełko ;/

Ostatnio edytowane przez TheSims3Fan : 08.08.2011 - 10:40
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023