Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 11.03.2013, 12:09   #12
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Alcio prezentuje.

Bardzo celnie zauważył Gingers, wytykając Ci brak stylistycznej spójności w domach, które tu przedstawiasz.
Pierwszy dom traci swój śródziemnomorski styl właśnie przez te modernistyczne formy okien. Do tego nowoczesne wyposażenie wnętrz, dodatkowo nie pasuje do klimatu tego domu.
Drugi dom jest jeszcze gorszy, jeśli chodzi o spójność. Bryła przedstawia tradycyjny dom kojarzący się z nieco sielskim klimatem, natomiast wnętrza znowu zaskakują modernistycznym wystrojem, a do tego w sypialni odkrywamy dodatkowo klimat loftu. Jeśli podoba Ci wystrój pomieszczeń w nowoczesnym stylu, to powinieneś budować w takim stylu bryły.
Jak na razie Twoje domy prezentują średni poziom. Wystrój wnętrz i dobór mebli jest poprawny. Podoba mi się również to, że upodobałeś sobie bogate dekorowanie, bo to zawsze ociepla wnętrza i dzięki temu domy ogląda się z większym zaciekawieniem. Szkoda tylko, że u Ciebie te wszystkie dekoracje są w większości bezmyślnie porozrzucane - to kolejna rzecz, którą powinieneś poprawić kiedy zaczniesz budować nowy dom. 6/10.
cerastes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023