Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2013, 11:09   #1
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

Miło Cię widzieć z powrotem...
Pamiętam Twoje wcześniejsze domy i widzę, że wiernie trzymasz się klasycznego stylu, który i ja bardzo lubię.
Co do obecnego projektu... Dwa pierwsze zdjęcia, które przedstawiają bryłę - są śliczne. Ten doskonały efekt, dodatkowo podkreśla bardzo dobra grafika, bo wydaje mi się, że zdjęcia są zwyczajnie robione w grze i nie były ulepszane w żadnym programie graficznym. Zielony kolor elewacji bardzo ładnie współgra ze stylem domu. Nawet pasuje tu ten siding, którego osobiście nie lubię.
Jeśli chodzi o wnętrza, to wypadają trochę gorzej. Jest tu taki mebelkowy standard, a ponadto sypialnia odbiega stylem od całości - to modernistyczny zestaw. Do tego projektu taki mix nie pasuje. Na pewno na plus jest to, że domek zbudowany jest tak, żeby dało się w nim grać, ale ja Tobie poprzeczkę stawiam wyżej, bo jesteś "starym" architektem.
cerastes jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.07.2013, 18:30   #2
Seraf
 
Avatar Seraf
 
Zarejestrowany: 17.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie Re: 174 Savannah Lane by Seraf

Dzięki za komentarze

Scavo - Miło mi to słyszeć, tym bardziej że domek robiony z głowy bez wsparcia rzeczywistym projektem Ogródek nie wydaje mi się pusty, zwasze byłem przeciwny otaczaniu domu dżunglą, wydaje mi się to wybitnie nierealistycznie bo nie każdy ma czas i rękę żeby pielęgnować kwiaty

Björk - Dziękuję i miło Cię znów widzieć

Senoy - Ciebie również miło znów zobaczyć Cóż powiedzieć, lubię taki mieszczański styl domków, mogę oczywiście zrobić też bogatą klasyczną rezydencję ale jakoś takie podmiejskie domki zajmują u mnie specjalnie miejsce
Ogólnie to nigdy nie przerabiam zdjęć z gry w zadnym programie nie licząc zmiany rozmiaru. Ja znów bardzo lubię siding, dobrze użyty może naprawdę ładnie wyglądać
Z meblami może faktycznie "szału nie ma", ale przyznam że nadal zbieram dodatki z netu + nie ma tego za wiele bo praktycznie 90% dodatków w sieci to moderna. Dodatkowo mam dość wymagające podejście jeśli chodzi o wykonanie tych dodatków ...
Masz rację z sypialnią, odcina się od reszty. Myślę że przy urządzaniu sypialni która miała być jednocześnie studio podświadomie wybrałem na wzór sypialnię typu loft, które jakby nie patrzeć są często własnie dość nowoczesne. No cóż, następnym razem trzeba bardziej uważać
Seraf jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023