Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.06.2014, 17:26   #2021
Floo
 
Zarejestrowany: 11.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Anulaa89 Zobacz post
Brak słów. po prostu porażka. Pierwszy dodatek będzie się nazywał: The Sims 4 Małe dzieciaki, potem The Sims 4 Budujemy Basen, The Sims 4 Zamieszkaj w piwnicy ITD ITP
Prawda jest taka, że nikomu nie dogodzisz. Wszyscy się teraz rzucają na EA "ooo basenów nie będzie, łomatko łomatko!! Idę się rzucić z mostu!" a i tak większość osób basenów budować nie będzie, chyba że ja o czymś nie wiem i teraz w TS4 nagle będzie mania na baseny bo to będzie centrum kultu i życia w mieście. Do grafiki większość osób się czepia, przyjdzie co do czego to po necie będzie latało " Jacy cudowni Simowie, ten wygląd i ta grafika i wgl..."
Tak jest ze wszystkim teraz...
Floo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.06.2014, 17:53   #2022
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Floo, ja mam w każdym domu niemal basen i moje Simy dużo z niego korzystają, podobnie jak z pływania w oceanie, czy pływania na skuterach wodnych\motorówkach\żaglówkach\desce surfingowej. Jak komuś gra pasuje to OK, jego sprawa, ale wielu ludziom nie pasuje i to też jest OK.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2014, 18:03   #2023
Nevada
 
Zarejestrowany: 29.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

pojawiła się w końcu jakaś ciekawa wiadomość: http://www.modthesims.info/showthrea...38#post4429438

wynika z niej, że nie zapłacenie rachunków będzie się wiązało z bardziej przykrymi konsekwencjami (odcięcie wody, prądu) oraz, że utrzymanie dużego domu będzie kosztować więcej, niż dotychczas.
Nevada jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2014, 18:07   #2024
Floo
 
Zarejestrowany: 11.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Nevada Zobacz post
pojawiła się w końcu jakaś ciekawa wiadomość: http://www.modthesims.info/showthrea...38#post4429438

wynika z niej, że nie zapłacenie rachunków będzie się wiązało z bardziej przykrymi konsekwencjami (odcięcie wody, prądu) oraz, że utrzymanie dużego domu będzie kosztować więcej, niż dotychczas.
O to ciekawa innowacja, w końcu nie będzie przychodził facet ze śmiesznym czymś i "wciągał" obiekty...
Floo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 00:44   #2025
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Co do postaci nadnaturalnych - zauważyłem, że na poprzednich stronach pisaliście, że nie będzie żadnych razem z duchami. Chcę tylko tą informację skorygować - wypowiedź dotyczyła tylko postaci typu wróżki, kosmici, czarownice czy jakieś wilkołaki. W kolejnej wypowiedzi któryś z SimGuru powiedział, że w jego wypowiedzi nie chodziło o duchy (czyli prawdopodobnie będą).
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 06:33   #2026
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Tak też myślałem i całe szczęście, że jednak mają resztki rozsądku. Na te rachunki, tak samo jak inne ciekawe rzeczy się już nie nakręcam, bo może się okazać, że jednak tego i tego zabraknie.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 07:57   #2027
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Kolejne ciekawostki dotyczące gry:
http://sims.arhn.eu/2014/06/ciekawos...czace-czworki/

Nie będzie króliczych nor
Wychodzi też na to, że nie będzie budynków pracy, ale mi to nie przeszkadza, bo z tego, że budynki były i tak nic nie wynikało.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 08:04   #2028
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Miasto jest podzielone na części – są bogatsze i biedniejsze dzielnice. Ceny działek różnią się w zależności od tego, gdzie są położone i co stało na nich wcześniej (w przypadku gdy wyburzymy dom).
Oby nie skończyło się to tak, że jeśli na taniej działce wyburzy się drogi dom to nagle działka stanie się tak droga, że nowe rodziny nie będą mogły sobie na nią pozwolić...
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 08:14   #2029
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

eee, czyli będzie tak jak w dwójce? To nic dziwnego, że króliczych nor nie będzie, jak nie ma ich gdzie zrobić Jak dla mnie to kolejna niespełniona obietnica.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2014, 08:24   #2030
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

NaNiKo może być tak jak piszesz.
Ja jestem bardzo ciekawa tych dzielnic. Nie wiem czy mam być z tego zadowolona czy nie, bo niewiele na ten temat wiemy. Pamiętam jak kiedyś, na początku, było powiedziane, że działki będzie można powiększać w każdej chwili, ale teraz nic o tym nie mówią. No i jak to się ma do tego, że będą tylko cztery parcele mieszkalne na dzielnicę. Na zdjęciach nie widać za bardzo tego podziału miasta na dzielnice, więc mam nadzieję, że dobrze im to wyjdzie.

Pracą simów w ogóle się nie martwię. Widzę to tak, że sim po prostu będzie znikał za granicami miasta, tak jak w trójce znikał w budynku. Nie robi mi to różnicy gdzie mój sim zniknie. Ciekawi mnie tylko, czy ze szkołą będzie tak samo, bo o budynku szkoły nic na razie nie piszą.

Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023