|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 22.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 11
|
Tymek i Linda jak zwykle młodzi i szaleni
Ach ta gadka Franka i jego friendzonie. A o to rodzinna zasada Stanków i ich partnerów: Zachodzomy w ciąże na studiach i nosimy koszule w krate Franek no o ty wyrabiasz? Najpierw awantura potem przeproszenie a potem co znów cie nie ma Ale tak samo rodzice Dosi jak oni to robią że wyglądają tak dobrze? Ola jest urocza Izaak wrócił i też uważam że Michaś im by się przydał do kolekcji. Ale masz dobrych tych lekarzy w Nieznanowie. Najpierw zmieniają mu te struny a potem dajmy chłopowi jeszcze jedną szansę tak i tak wie kim jest i mu odajmy głos Adaś uważaj bo Iza ma do ciebie plany Jestem ciekawa czy Lilian odzyska kontakt z matką i czy Klemens zgłosi na policje tą napaść? Jak to nie ma ślubu Mam nadzieje że Liliana się pozbiera i Lucek się ogarnie.
__________________
http://kolorowesimy.blogspot.com/?m=1 |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|