Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.10.2011, 14:52   #101
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Hejka.

Od wczoraj mam zwierzaki zainstalowane(Władałem płytkę ze 100 razy i nic) teraz nadal nie mogę otworzyć gry tnz napęd nie czyta płyty lampka się świeci, za chwile gaśnie.

Czy to wina mojego napędu bo sprawdzałem inne płyty i wszystko jest git tylko z płytami z simsami mam problem bo włożyłem płytę od pokoleń to samo wcześnie z innymi dodatkami było ok.

Słyszałem o jakimś patch No CD DVD co pozwala grać bez płyty czy to mi nie zepsuje gry.

Pomóżcie

Ostatnio edytowane przez Remus Lupin : 27.10.2011 - 14:56
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.10.2011, 18:16   #102
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mam dokładnie to samo, po zainstalowaniu zwierzaków grałam kilka razy ale dzisiaj nie mogę uruchomić gry, tak jak gdyby napęd jej nie czytał. Czy ktoś może mi pomóc.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2011, 19:55   #103
londine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

U mnie za to, gram sobie trochę i nagle gra się zacina, po prostu staje, nic się nie dzieje, w ogóle nie reaguje, nie mogę jej wyłączyć.. jedyną opcją, którą znam jest reset komputera, a nie powiem, jest to uciążliwe.. Czy ktos ma podobnie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2011, 23:54   #104
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Jedyna rada na nieczytanie płyty to zwrot do sklepu... Często się zdarzają takie rzeczy, płyta może być uszkodzona. Zwierzaki mi normalnie czyta, ale kiedyś zdarzyła mi się inna uszkodzona gra, w sklepie wymienili bez problemu i pomogło. Sprawdźcie też na innym komputerze, np. u znajomych czy rodziny, jeśli jest to samo, to tylko wymiana płyty na nową.
Jeśli płyta nie wczytuje się automatycznie, spróbujcie uruchamiać z "mojego komputera" klikając na napęd cd. To też jest czasami wyjście. Powodzenia!
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 06:06   #105
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
Jedyna rada na nieczytanie płyty to zwrot do sklepu... Często się zdarzają takie rzeczy, płyta może być uszkodzona. Zwierzaki mi normalnie czyta, ale kiedyś zdarzyła mi się inna uszkodzona gra, w sklepie wymienili bez problemu i pomogło. Sprawdźcie też na innym komputerze, np. u znajomych czy rodziny, jeśli jest to samo, to tylko wymiana płyty na nową.
Jeśli płyta nie wczytuje się automatycznie, spróbujcie uruchamiać z "mojego komputera" klikając na napęd cd. To też jest czasami wyjście. Powodzenia!
Dzięki za radę to nie była wina płyty tylko jakiś problem z Launcherem.
Ale jeszcze raz wielkie dzięki.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 07:14   #106
alik
 
Avatar alik
 
Zarejestrowany: 27.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cześć proszę pomóżcie mi .Strasznie zacinają mi się simsy .Czy powodem może być słaby
sprzęt ,dodam jeszcze że mam wgrane wszystkie dodatki .Przesyłam parametry mojego komputera

Procesor- AMD Phenom 2 multi-core
Płyta główna – msi 760gm-p33
Pamięć ram-DDR3 4 GB( w jednej kości)
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź
alik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 07:19   #107
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał alik Zobacz post
Cześć proszę pomóżcie mi .Strasznie zacinają mi się simsy .Czy powodem może być słaby
sprzęt ,dodam jeszcze że mam wgrane wszystkie dodatki .Przesyłam parametry mojego komputera

Procesor- AMD Phenom 2 multi-core
Płyta główna – msi 760gm-p33
Pamięć ram-DDR3 4 GB( w jednej kości)
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź
Problemem moze byc karta graficzna, jaką masz? Moze sie gryzie z gra. Wielu z nas ma problem z grafika w Zwierzakach.
Spróbuj takze zmniejszyc troszke opcje graficzne w grze i wylacz wszystkie inne programy zanim wlaczysz simsy. Antywirusa, internet i inne jakie moga dzialac w tym samym czasie. To czesto pomaga.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 07:45   #108
alik
 
Avatar alik
 
Zarejestrowany: 27.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Post Odp: Problemy z grą

cześć Mrufka
moja karta graficzna to Asus GTX550 TI 1Gb

Simy chodzą dopiero dobrze jak w ustawieniach dam na minimalne wymagania, czy dokupienie pamięci ram poprawi wydajność gry?
Czy to nie będą zmarnowane pieniądze?

Ostatnio edytowane przez alik : 28.10.2011 - 08:07
alik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 07:48   #109
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał EJ70 Zobacz post
Dzięki za radę to nie była wina płyty tylko jakiś problem z Launcherem.
Ale jeszcze raz wielkie dzięki.
Skoro problem z launcherem, to może uruchamiaj grę bez niego? Spróbuj uruchomić grę przez plik TS3W.exe, który znajdziesz w C://Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin, albo z pliku TS3EP05.exe, w katalogu C://[...]/The Sims 3 Zwierzaki/Game/Bin. Ja już dawno nie używam tego zdziadzałego launchera do uruchamiania gry, denerwowało mnie czekanie aż się łaskawie włączy.
Ewentualnie, jeżeli nie możesz rozkręcić tej płyty, to zobacz, czy na innych komputerach też się tak dzieje, jak ktoś chyba wyżej powiedział. Mi się raz tak zdarzyło i wystarczyło trochę odkurzyć napęd i teraz śmiga normalnie Możesz spróbować, może zadziała.
Jeszcze jednym wyjściem jest ściągnięcie moda Nraas No CD. Powoduje, że gra nie krzyczy o płytę, sprawdzony przeze mnie, działa bardzo dobrze (gram na nim cały czas, nie powoduje on błędów, czy coś). Instaluje się go jak normalne rzeczy typu packages.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 09:22   #110
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał alik Zobacz post
cześć Mrufka
moja karta graficzna to Asus GTX550 TI 1Gb

Simy chodzą dopiero dobrze jak w ustawieniach dam na minimalne wymagania, czy dokupienie pamięci ram poprawi wydajność gry?
Czy to nie będą zmarnowane pieniądze?
Przyczyny mogą być różne, ja sama mam niezły komputer a mam problemy ze Zwierzakami i grafiką. Wiem jedno, że więcej RAMu nigdy nie jest wyrzuceniem pieniędzy :-) Spróbuj wyłączyć w opcjach wygładzanie animacji i renderowanie zaawansowane, a zwiększ lekko detale, zobacz jak będzie wtedy. Po zmianie opcji wyjdź z gry zupełnie i włącz ponownie.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023