Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.07.2013, 09:18   #321
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,096
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: made by rudzia

Ja wolę zwykłe simki bardziej przypominające normalnych ludzi, ale ta naprawdę Ci się udała
Podoba mi się jej makijaż, ogólnie jest całkiem ładna
Czekam na kolejne postacie
Edit: i mieszka w pięknym mieszkanku <333
__________________
Diana jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.07.2013, 13:57   #322
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: made by rudzia

Ta simka jest tak urocza, że nie można oderwać od niej wzroku! Naprawdę! Ja ogólnie też nie przepadam za takimi fantastycznymi postaciami, ale Ty zrobiłaś coś tak zupełnie innego, że muszę zweryfikować swoje dotychczasowe "polubienia". "Elficzka" we współczesnym świecie, we współczesnych ciuszkach, we współczesnym domu...! Strasznie podoba mi się to jako całość, jest tak nietuzinkowo i oryginalnie. Sama postać jest śliczna, a kolorystyka miażdży Absolutnie nie zmieniaj nosa, pasuje idealnie. Piękne ma oczy no i te charakterystyczne usta! <3 Simka sprawia wrażenie szalenie sympatycznej i przyjacielskiej, chciałabym się z nią zaprzyjaźnić. A dom w którym mieszka - kurde, Ty wiesz, że ja jestem fanką Twoich domków
Podsumowując: bardzo, bardzo udana postać, nie oklepana, świeża, śliczna. Ocena wiadoma, więc nawet nie piszę
Malin jest offline  
stare 23.07.2013, 17:22   #323
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: made by rudzia

Na razie chcę tylko napisać, że tu byłam. Nie wiem dlaczego nie wyświetlają mi się zdjęcia. Jak tylko coś się poprawi, to wrócę i edytuję posta żeby ocenić.

Edit:
Widzę już fotki więc mogę napisać coś więcej... Patrząc na trzy ostatnie simki myślę, że nikt na tym Forum nie potrafi kreować tak fantastycznie baśniowych postaci. Ileż ekspresji jest w każdej Twojej prezentacji... I tak ma być, bo to znak rozpoznawczy Twojej simowej twórczości. Żadna Twoja simka nie jest ładna w naturalny sposób, a pomimo to, trudno każdej z nich odmówić urody. Simki intrygują charakteryzacją, a do tego zawsze ciekawie wygląda cała scenografia - tło prezentacji: stare domy, meble, przedmioty. Chętnie obejrzałabym to wszystko w całości, bo uwielbiam tak bogato dekorowane domy. 11/10
cerastes jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
czekoladowa czekoladka, fantastyczni fanatyczni, mroczny pan skromności, mroku, piekielna gwoździara, rudzielec, vorguś <3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023