Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2012, 01:01   #1
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dark Minimalism - by Einarr

Dark Minimalism
Projekt jest jednym z mniejszych jakie miałem okazję tworzyć. Osobiście bardzo przypadł mi do gustu. Apartament jest minimalistyczny i nowoczesny.




















Dziękuję i zapraszam do komentowania. Od razu wspomnę, że sypialnia, jest taka pusta, specjalnie. Z założenia miało być to pomieszczenie, przeznaczone tylko do spania ; )

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 08.01.2012 - 01:03
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2012, 01:12   #2
ikspee
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Myślę, że pokazałeś jak z pomocą bardzo małej ilości mebli, można stworzyć coś ciekawego
Wiem, że ma być minimalistyczny, ale na niektórych ścianach brakuje mi np. jakichś obrazków.
Projekt zgodny z założeniem - 10/10
ikspee jest offline  
stare 08.01.2012, 08:28   #3
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 288
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Ogołnie mieszkanie bardzo ciekawe,do tej pory chciałam by moje tez tak w przyszłosci wyglądało,ale sie rozmysliłam Za zimno i sterylnie jak dla mnie,ale pomysł niczego sobie.
8/10
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 08.01.2012, 10:34   #4
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Właściwie to na pierwszy rzut oka, podoba mi się jedynie aneks kuchenny. Cała reszta jest przeraźliwie pusta nawet, jeśli z założenia miało to być wnętrze minimalistyczne to i tak jest zbyt pusto (sypialnia niewybaczalna ). Do tego wszędzie szarość... To dobry kolor, bo jego neutralna barwa sprawdza się niemal w każdym wnętrzu, ale tu przydałoby się jakieś kolorystyczne przełamanie.
Na plus - ładne meble, dobrze zestawione. W części wypoczynkowej - vintage, co również nieźle wygląda i dobrze aranżacyjnie współgra z całością.
cerastes jest offline  
stare 08.01.2012, 10:45   #5
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,344
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Spodziewałem się czegoś naprawdę wielkiego, ale takie minimalistyczne, nawet bardzo minimalistyczne wnętrze jest cudowne... Podoba mi się, ale czegoś brakuje...
9/10
__________________
Lubie jest offline  
stare 08.01.2012, 11:07   #6
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Wpisy bloga: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Nie no sypialni to Ci nie wybaczę do końca życia Rozumiem, że to pomieszczenie miało służyć jedynie do spania, ale zwykła komoda naprawdę by nie zaszkodziła. W każdej sypialni, w jakiej byłam i jaką widziałam jest pełno różnych rzeczy, dzięki którym pokój wygląda przytulnie.
Salon z aneksem kuchennym mi się podoba, ale brakuje mi jakiegoś koloru. Cały apartament jest zdecydowanie za szary, a przez to - także smutny. W łazience bardzo fajnie wszystko dobrałeś. Nie mam zastrzeżeń.
Ogólnie to jest strasznie pusto. Mieszkanie jest przez to takie... zimne, smutne... bez wyrazu.
Szczerze, średnio mi się podoba. 6/10
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline  
stare 08.01.2012, 14:05   #7
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Strasznie pusto, minimalistycznie, ale bez przesady. Sypialni podobnie jak inni też Ci nie wybaczę, jest za pusta, na pewno nie chciałabym w niej spać. Jakiś obraz lub komoda i od razu wyglądałaby lepiej. Za to kuchnia podoba mi się najbardziej. Mam mieszane uczucia, preferuję raczej mieszkania w ciepłych kolorach. 7/10
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 08.01.2012, 14:16   #8
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Dziękuję Wam za opinię. Ciągle eksperymentuję i tak naprawdę uczę się aranżować wnętrza. Wasze rady na pewno mi się przydadzą.
 
stare 12.01.2012, 19:50   #9
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Podoba mi się! Tylko ta wszechmogąca szarość mnie przeraża, ja bym zrobił 1 ścianę zieloną + zielone dodatki/zielona pościel itp. Albo jakieś maki na tapetę w salonie
Moja ocena 9/10
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 14.01.2012, 10:46   #10
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Minimalism - by Einarr

Jak już wiesz, projekt bardzo mi się podoba. Wielkim plusem jest rozmieszczenie pomieszczeń. O wiele lepiej prezentuje się ta sypialnia, gdy jest na 1. piętrze. Świetnie dobrałeś meble i dodatki. Może i wydaje się za pusto, ale nawet ta pustka jakoś wygląda. Po dłuższych rozmyśleniach stwierdziłem jednak, że w kuchni brakuje jakiegoś mocniejszego akcentu, może zieleń lub fiolet, wybór należy do ciebie. Btw. łóżko w sypialni jest cudowne, skąd je wziąłeś? Mogę też zaproponować powieszenie jakiegoś podłużnego, niskiego obrazu, najlepiej biało-czarnego z jakimś mocniejszym akcentem. Jestem na tak. 9
dżin. jest offline  
 

Tagi
apartament, bridgeport, dom, einarr, minimalizm


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023