Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.01.2007, 19:14   #1
rafion1
Guest
 
Postów: n/a
Question Problem z wejściem do gry. Prosze o szybką odpowiedz.

Pomóżcie! Mam wersję podstawową i wszystkie dodatki ale gdy zainstaluje jakiś dodatek to po tym fiilmiku wyskakuje że działanie aplikacji zostalo zakłócone i zostanie ona zamknięta. PLISS co mam robic? :con:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2007, 19:42   #2
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie -> Musiałaś coś źle zainstalować

Czy tak się dzieje, już od zainstalowania pierwszego dodatku? Musiałaś widocznie źle zainstalować jakiś dodatek i teraz musisz go odinstalować i ponownie zainstalować. Musisz sobie tylko przypomnieć od kiedy tak jest, żeby wiedzieć, który dodatek zainstalować jeszcze raz... Może się myle, ale ja bym chyba tak zrobiła
Pozdrawiam
Kasia
 
stare 25.01.2007, 20:31   #3
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie

Spróbuj najpierw wyłączyć wszystkie programy działające w tle przed uruchomieniem gry.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline  
stare 25.01.2007, 21:02   #4
rafion1
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Wylaczam wszystko na pasku i dalej sie tak robi. Najpierw instalowalem Zwierzki i to wyskoczylo. Pozniej zabawa Rodzinna i tez. Nie wiem co mam robic. Pomozecie mi??? ;(
 
stare 25.01.2007, 21:06   #5
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Orginał?
Jeśli tak to może to być przyczyną:
Wirusa
Źle zainstalowanego dodatku
Wadliwego dodatku z neta

Proponuję, zebyś odinstalowała wszystkie części simsów (wraz z podstawową wersją).
Przeskanuj też komputer.
Pozdróffka!
 
stare 25.01.2007, 21:18   #6
rafion1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystko oryginalki.Tylko ja to juz chyba z 20 razy instalowalem i ciagle to samo. Sprobuje tak zrobic i jak instaluje podstawke to dziala a dodatki juz nie. Dzieki za rady.
 
stare 25.01.2007, 21:31   #7
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przeskanuj komputer. Istnieją pewne złośliwe wirusy, które uniemożliwiają grę w simsy.
 
stare 25.01.2007, 22:40   #8
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Aga ma rację to może wina wadliwego dodatku. A może komputer nie może znieść takiego ciężaru? Może masz za mało Ramu. Ja mam zapchany dysk i wirusy i po zainstalowaniu Zwierzaków i Na studiach (czyli 3 dodatku) gra się potwornie tnie. Bo mój dysk mógł tylko pomieścić 14 GB albo coś koło tego ale wracając do tematu możliwe, że twój komputer nie może udźwignąć ciężaru Simsów. Wejdź w Mój Komputer i prawym naciśnij na Dysk lokalny C i zrób właściwości. Zobaczysz ile dysk może mieć Ramu i ile zajętego miejsca. Później sprawdź wymagania dodatku przez który gra nie działa (przypominam, że wymagania na pudełku są MINIMALNE do zadziałania gry, np. jeśli będziesz mieć baaaaardzo dużą parcelę z dużym domem to może się zacinać)
Pozdrawiam
Nikita

Ostatnio edytowane przez stagnacja : 25.01.2007 - 22:44
 
stare 26.01.2007, 06:47   #9
rafion1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam AMD Atlon 64 X2 3000+, POWERCOLOR RADEON X1800 GTO 256, 1,5 gb ramu, dysk 120gb. Raczej powinno isc jak potrze na pudelku. Dobra pojde do szkoly przeskanuje calego kompa i od nowa. Wylacze wszystkie programy w tle i moze wtedy juz bedzie dobrze. Dzieki za rady!
 
stare 26.01.2007, 13:40   #10
rafion1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam jeszcze pytanie. Czy po zainstalowaniu podstawki mam zainstalowac aktualizacje?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023