PDA

Zobacz pełną wersję : Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir


Strony : [1] 2 3 4 5

Vivatte
19.02.2006, 08:50
Więc tak. Nie powinienem bawić się w detektywa, ale się pobawię :P. Do rzeczy:
Prosiłbym wszystkich, którzy wiedzą coś na temat Belli Ćwir o informacje. Zamierzam złożyć to do kupy i dowiedzieć się, co się z nią stało. Wszystko wskazuje na to, że została porwana przez kosmitów, ale nikt nie zauważył, że pokoyówka Kasia jest bardzo do niej podobna. Nina Kaliente odpada, bo przybyła do Miłowa w przeddzień zniknięcia Belli. Ze wspomnień Mortimera Ćwira można wyczytać, że Bella została porwana przez kosmitów, a z jego drzewa genealogicznego - że nadal żyje. Można też sprawdzić drzewo genealogiczne Kasi Langerak. Jeśli będzie się zgadzało z drzewem genealogicznym Mortimera Ćwir to - eureka! - ale jeśli nie będzie się zgadzało to trudno. Z historii Miłowa można wyczytać, że Bella ostatni raz była w domu Dona Lotario, a ze zdjęć - że patrzała przez teleskop w domu Dona. Prawdopodobnie to tam została porwana przez kosmitów.

Teraz do Dziwnowa. Można tam wyczytać z opisu, że na niebie pojawia się Bella Ćwir. A zatem, zagadka może być rozwiązana. Tylko że z drzewa genealogicznego Mortimera można wyczytać, że Bella nadal żyje. Co o tym myślicie? Jakie są wasze teorie na ten temat? ;) Osobiście odnoszę wrażenie, że skoro na zdjęciu na którym Bella patrzy przez teleskop Don ją zapraszał, żeby przez niego spojrzała, to musiał to jakoś "uknuć" z Diną Kaliente, żeby to ona wyszła za Mortimera Ćwira i przy okazji namówiła Ninę, żeby ożeniła się z Donem.

A wy co sądzicie?

filipw3
19.02.2006, 09:01
bardzo ciekawe śledzctwo.Sprawdze te Kasie.

Vivatte
19.02.2006, 09:04
Jakby co to Kasia Langerak jest pokojówką Przyjemniaków...
PS. ----MIEJSCE NA EDITA, SPRAWDZAM ZDJĘCIA Z RÓŻNYCH OKOLIC----

zab
19.02.2006, 10:37
EEEE zbędna zecz, ale fajnie sie zabawic w cos takiego w simach :)
Moje sledztwo:
1993 Simowo bella zyje z młodym rotimieem (chłe chłe :) )i katują kasandre :) zyje im sie swietnie, ale mają mało kasy :)
2004 rok Kasandra wypina sie na rodziców i ucieka, mortimmmmmmer beczy a wtym czasie Belllll(k)a, zostaje zabita teleportowana do dziwnowa, i wymazują ludzie z maixs'a jej pamiec :)
mortttttiiiimer odkrywa ze zone jej (;) mu) walneli,ludzie z maixs'a robią mu pranie muzgu w Persilu :)

Fangorn
19.02.2006, 10:45
Przecież temat Belli był omawiany już tyle razy... Przecierz każdy wie, że została porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by już nie wróciła. Da się ja tylko przywrócić kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przestażały, ale jak wolicie się znów pobawić w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co? :P

Vivatte
19.02.2006, 11:10
No tak, ale concretto - dlaczego została porwana przez kosmitów w domu Dona? I takie tam inne sprawy...

zab
19.02.2006, 12:45
Bo Don jest z C.I.A. które współpracuje z U.F.O., które doludnia Dziwnowo :P;P

dusiapl
19.02.2006, 15:26
Przecież temat Belli był omawiany już tyle razy... Przecierz każdy wie, że została porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by już nie wróciła. Da się ja tylko przywrócić kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przestażały, ale jak wolicie się znów pobawić w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co? :P

Fajnie ale jak się używa tego kodu?

lay
19.02.2006, 15:33
Fajnie ale jak się używa tego kodu?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

airs
19.02.2006, 16:13
U mnie Bella pojawiła się w Dziwnowie bez żadnych kodów:| No więc jak sobie ją wzięłam do jakiejś rodziny i oczywiście nie ma ona żadnych powiązań z Ćwirami (z żadną rodziną). Ja już sama nie wiem, jak jest z tą Bellą.

zab
19.02.2006, 16:21
Z tego co wiem, on pojawia sie w jakims pathu albo razem z zainstalowaniem Nż, wiem bo jest u mnie miastową, i tez z nią sie ozeniłem :)

EDIT: To poprostu zrobiony sim, a potem zamieniony w miastowego, zresztą razem z przeniesieniem rodziny do innej okolicy nikną kontakty...

Nindë
19.02.2006, 18:03
Bella pojawiła się u mnie ( w Dziwnowie) przed zainstalowaniem patcha, mój sim się z nią ożenił i nie było żadnych powiązać z Ćwirami z Miłowa..

Zab twoja teoria jest najbardziej prawdopodobna. Bellę UFO porwało, potem oddało, a później twórcy gry przenieśli ją do Dziwnowa..

zab
19.02.2006, 18:56
Tyle ze ja własciwie żartowałem :) (w pewnym sensie)
Tyle ze jeszcze wymazali, i powstawiali kilka wspomnien twórcy :)
---
No ale tyle odemnie ;P nie lubię knuć ;P

P.S Ale przeciw E.A. zawsze knuje ;)

semus
19.02.2006, 22:28
:D Ja spotkałem Bellę w Dziwnowie. Jako, że później zrobiłem z nią najlepszą przyjaźń ona wprowadziła się do mnie, a drzewo genaologiczne ma takie samo jak Mortimer, także zguba się odnalazła. I to było tak:
Bella od dawna planowała ucieczkę od tego starego, przebrzydłego Mortimera. Po pewnym czasie miała go już tak dość, że uknuła podstępny plan, który miał spowodować, że wszyscy uwierzą w bajkę o porwaniu Belli przez ufo, a ona sama dała strzałkę na dziwnowo. :D A Don był jej marionetką, która pomogła jej w ucieczce. Niestety później dostał od niej pożegnalny list, którego czytając uronił kilka łez.

Sacline
21.02.2006, 15:31
:D Ja spotkałem Bellę w Dziwnowie. Jako, że później zrobiłem z nią najlepszą przyjaźń ona wprowadziła się do mnie, a drzewo genaologiczne ma takie samo jak Mortimer, także zguba się odnalazła. I to było tak:
Bella od dawna planowała ucieczkę od tego starego, przebrzydłego Mortimera. Po pewnym czasie miała go już tak dość, że uknuła podstępny plan, który miał spowodować, że wszyscy uwierzą w bajkę o porwaniu Belli przez ufo, a ona sama dała strzałkę na dziwnowo. :D A Don był jej marionetką, która pomogła jej w ucieczce. Niestety później dostał od niej pożegnalny list, którego czytając uronił kilka łez.
zgadzam si a bella a w dupce reniterka(no co)i wyjdzie za dona spotka siostry kaliente zrobią spisek don będzie mial kłopoty diana przestanie kochać reniterka zabije go a bella ko kochala i chciala ją zabić lecz zginyła od rąk niny:P

Darkviolet
21.02.2006, 15:50
Ale Bella z Miłowa różni się od tej z Dziwnowa,choćby karnacją i twarzą.Masz tu stronkę,na której jest dużo o Belli http://www.springhole.net/bella/

Cocco
22.02.2006, 12:54
Ale Bella z Miłowa różni się od tej z Dziwnowa,choćby karnacją i twarzą.Masz tu stronkę,na której jest dużo o Belli http://www.springhole.net/bella/
A no.. ciekawa ta stronka. Naprawdę te Belle się różnią!
"My personal opinion is that Strangetown Bella is supposed to be the real Bella".
Warto przejrzeć.

kluseczka
18.03.2006, 17:34
Wg mnie Bella jest królową kosmitów, i przybyła do miłowa przygotować je pod inwazję, a potem wróciła do swoich.

simonek
19.03.2006, 14:11
Ja jednak popieram to zdanie ża Bella jest w latającym balonie w widoku okolicy Miłowa, przyjżyjcie się uważnie.

Robin
19.03.2006, 14:26
Ja jednak popieram to zdanie ża Bella jest w latającym balonie w widoku okolicy Miłowa, przyjżyjcie się uważnie.

niekoniecznie. ja zaprosilem belle z milowa i kupilem balon. więc nie moze byc w domu i w balonie. xP :D

po drugie temat bez sensu.

ludzie. nie róbcie nie wiadomo czego z tych historyjek. tak samo przezywacie porwanie belli jak i poród balbiny. przeciez to wszystko jest robione specjalnymi przedmiotami. natomiast o balbinie o ktorej 1000 osob rozmawia na temat jej ciązy jest bez sensowne. ja w simpe umiem zrobic ze facet wzial slub z kobieta, potem rodzice nauczyli go chodzic, potem ze ma dziecko, potem ze rodzice faceta nauczyli go mówić, potem bara-bara, potem zaręczyny faceta itd. więc nie róbcie niewiadomo jakich scenek z dwóch glupich wydarzeń. zaraz temat będzie :closed: xP xP xP :wacko: :wacko: :wacko: :O

berata edit: A nie, nie będzie closed. Jeśli Twoim zdaniem topic jest totalnie bez sensu, to się w nim nie wypowiadaj, żadnen problem. ;)

Sacline
19.03.2006, 15:13
oj Robin nie jesten modem i niie gorączkuj sie jak ci cos w ty6m temacie nie pasi to po prostu NIEPISZ.A tak na marginesie spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)

Darkviolet
19.03.2006, 15:52
niekoniecznie. ja zaprosilem belle z milowa i kupilem balon. więc nie moze byc w domu i w balonie. xP :D
po drugie temat bez sensu.

Ale się uśmiałam.Bella tam jest ,nie jako simka ,ale jako "postać" :D .Bella tam będzie ,choćbyś nawet ją zabił i/lub całkowicie usunął z gry.
Jest tam wraz z tajemniczym brunetem w niebieskiej koszuli ,którego możemy zobaczyć w gondoli i na tylniej okładce czasopisma o modzie.Może to on ją porwał ?:)

spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)

Jak mozesz ,to daj fotkę,ja nie mogę sprawdzić ,bo Mortimer już mi dawno nie żyje a reszta Ćwirów przeprowadziła się.

Incognito
19.03.2006, 16:16
Był już temat ze śledztwem. Nazywał się bodajże śledztwo w sprawie ćwirów.
Chyba do czegośtam doszli, już nie pamiętam :P Przeplatał się tam wątek z duchami... w końcu rzucili to w cholerę :P
I moim zdaniem dochodzenie takich rzeczy nie ma sensu. Można snuć teorie, jak naprawdę ta historia wyglądała, ale wiadomo jedno: są dwie Belle, pierwsza w Dziwnowie, drugą z Miłowa można przywrócić kodem. Ja tak zrobiłem i ułożyłem sobie jakąś historię. Wątpię, żeby poprzez jakieś kartony w mleku czy balony doszło się do zobaczenia jej - bez sztuczek - przechadzającą się po ulicach Miłowa...

Sacline
19.03.2006, 16:32
sorki ale nie mam fotki ale morti z nią NA SERIO gadał...Uwierzcie mi moja kol tez tak miala i na forum zalogowana ,,Mania":)

krzysio95
19.03.2006, 16:32
ja belle ćwir przyróciłem boolpropem

Kimberly :-)
20.03.2006, 11:30
Świetne te śledztwo, ale do rzeczy:
Sprawdziłam drzewo genealogiczne i ........... nie zgadza się ;( :1smutny: .
Kasia ma takie samo drzewo, co reszta stworzonych simów, czyli jest sama na nim. No więc Kasia Langerak raczej odpada. Trzeba niestety szukać dalej.....

Incognito
20.03.2006, 18:09
Mówię przecież, że nie ma żadnej tajemnicy. Do niczego nie dojdziecie. Bo to poprostu niemożliwe. Maxis sobie ułożył jakąś historyjkę... wy też możecie sobie zrobić porwanie i co? Zrobicie dochodzenie i dojdziecie do czegoś? Nie.

Sesca
24.03.2006, 15:57
oj Robin nie jesten modem i niie gorączkuj sie jak ci cos w ty6m temacie nie pasi to po prostu NIEPISZ.A tak na marginesie spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)
TAAA, jasne. Po 1. Bella ma inny układ NPC w SimPE - tzn. że istnieje, ale nie jest aktywna.
A takie bajki kotku, to wciskaj dzieciaczkom. Mortimer jest zwykłym simem jak każdy inny, także gdybyś spotkał Belle to kazdym simem.
Znowu się zaczynają bajabongi i inne.
2 sprawa - Bella z Dziwnowa to żadna tajemnica, łazi sobie normalnie po parcelach publicznych - BA, nawet przylazła do mojego salonu fryzjerskiego.

Także sprawa Belli nie jest żadną tajemnicą, jak pisał Puv. Na tym forum było już kilka[naście] tematów dotyczących Ćwirów. Każde kolejne 'śledztwo' bedzie przyslowiowa musztardą po obiedzie.

I KŁAMCIE UMIEJĘTNIE, JEŻELI JUŻ MUSICIE.
ps. ja tez Belle z Milowa przywróciłam boolpropem :) Jest ładna, naprawdę ;D

akaj
24.03.2006, 18:09
Alejak grasz ktoras rodzina w dziwnowie po kilku minutach sobie idzie po hodniku bella i sprawdzilam i byla to bella
BELLA CWIR!!

Robin
25.03.2006, 08:44
akaj. ucz się ortografii. w ogóle nie umiesz pisac. pisze sie chodznik a nie hodnik. xP :wacko: :wacko:

akaj
25.03.2006, 09:55
Robin ucz się ortografii pisze się chodnik a nie chodznik. xP

Anex
24.04.2006, 18:45
SiemX u mnie bella pojawiła sie koło domu mojej rodzinki jakby nigdy nic, ot tak sobie XD Niewiem jeszcze czy u mnie mapowiązanie z Ćwirami ale zobacze X D
Fotka:

http://img188.imageshack.us/img188/9565/263wirrr9xa.jpg

:P:P PozdrOO

goomaki
24.04.2006, 19:08
Ana01 wątpie żeby było jakieś powiązanie z ćwirami ;p
zobacz tu http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm Bella z Miłowa i Bella z Dziwnowa mają wiele różnic, więc to nie jest ta sama osoba ^^

Anex
25.04.2006, 07:06
Ana01 wątpie żeby było jakieś powiązanie z ćwirami ;p
zobacz tu http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm Bella z Miłowa i Bella z Dziwnowa mają wiele różnic, więc to nie jest ta sama osoba ^^


Wiem widziałam już to,ale ktoś mówił tu że jego Bella ma ale ok niektórzy mają bujną wyobraźnie :P :P :)

Guralka
25.04.2006, 07:47
Na pewno nie ma, chyba, że kombinował z simpe. 2 Belle różnią się nie tylko wyglądem, ale i umiejętnosciami, charakterem i zainteresowaniami. To sa praktycznie 2 rożne osoby a Bella z Dziwnowa nie ma nikogo w drzewie genealogicznym, ponieważ jest niezalenie utworzonym simem

melody13
10.07.2006, 09:34
Ana01 wątpie żeby było jakieś powiązanie z ćwirami ;p
zobacz tu http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm Bella z Miłowa i Bella z Dziwnowa mają wiele różnic, więc to nie jest ta sama osoba ^^


Gdzieś czytałam że ta Bella z Dziwnowa jest nieprawdziwa. Tą Miłowską Bellę można przywrócić wieloma sposobami.

melody13
10.07.2006, 09:37
Już to pisałam w kilku tematach. bella z Dziwnowa jest sztuczna. Różni się od tej z Miłowa wieloma szczegółąmi.

Hay_Lin
10.07.2006, 20:33
A czy ktos moze mi wymienic te sposoby?Bardzo prosze ;( Potrzebna mi Bella :) Bez niej placze :1smutny: (He,he :D )Mi nie dziala ten link w ktorym jest o boolpropie :1smutny: .Mozecie wyjasnic mi ten sposob???:


Nieskapnieta:O

Damiano
11.07.2006, 08:55
A czy ktos moze mi wymienic te sposoby?Bardzo prosze ;( Potrzebna mi Bella :) Bez niej placze :1smutny: (He,he :D )Mi nie dziala ten link w ktorym jest o boolpropie :1smutny: .Mozecie wyjasnic mi ten sposob???:


Nieskapnieta:O

Czyli tak:
1. Wpisujesz boolprop testingcheatsenabled true.
2. Klikasz myszką z wciśniętym lewym shiftem na obojętnie jakiego sima.
3. Wybierasz spawn, a potem tombstone of L and D.
4. Gdy pojawi ci się nagrobek, to już bez shifta klikasz na niego i wybierasz jakoś hmmm... add to family member. (chyba dobrze xD)
5. Wybierasz z tamtąd imie Bella. ;)

UWAGA: Ja miałem niekiedy tak, że jak ją wziąłem boolpropem, to kiedys pisalo tak: Bella zmarła na innej parceli. Powróci jako duch na miejsce swojej śmierci.

Pozdrawiam. :*

Ana01 wątpie żeby było jakieś powiązanie z ćwirami ;p
to troche dziwne, bo bella z dziwnowa ma opis z sims 1 i osobowosc z sims 1, a ona nie jest przeciez prawdziwa. :O prawdziwa to ta z miłowa, a ona nie ma opisu, ani osobowosci. :O

Damiano
11.07.2006, 09:03
Robin ucz się ortografii pisze się chodnik a nie chodznik. xP

uwazaj co gadasz! przeciez jak szybko pisze to moze mu się napisac z! patrz na siebie! ty napisalas hodnik i wiele innych! więc sie teraz nie wymądrzaj! xP :wacko:

Sorry, że post pod postem. :P

IZKA95
03.08.2006, 13:44
Wie ktoś moze jak przywracać zmarłych simow w simsach 2. wiem jaki kod ale jak juz bedzie on wpisany to co dalej robic?? i wogole gdzie go wpisac? :O

lunka_14
03.08.2006, 21:34
Dla mnie sprawa jest jasna Bella została porwana przez kosmitów tak mają we wspomnieniach członkowie jej rodziny czyli Mortimier Alex i Kasandra. Tej drugiej z dziwnowa nie widziałam żeby sie kręciła gdzieś więc nie mogę o niej za bardzo nic powiedzieć.

Neillé
04.08.2006, 12:31
A ja mam dowód, że są dwie Belle ;P i wystarczy się przyjrzeć, żeby zobaczyć, że różnią się wyglądem (ta po lewej to podróba z Dziwnowa, a po prawej oryginał z Miłowa przywrócona boolPropem) :
http://img153.imageshack.us/img153/1630/snapshot6dae6a7371c12276pm9.jpg (http://imageshack.us)

Justine
07.08.2006, 15:20
Twórcy gry poprostu ustawili to tak że niby Bella zaginęła.
ps. Na tej stronce http://www.springhole.net/bella/ pisze Bella Goth a na którejś fotce 'The Goth Family' W angielskiej wersji gry mają na nazwisko Goth? :O

Czajniczek
07.08.2006, 19:40
Tak, raczej ciężko byłoby im wymawiać "Ćwir" :p. Miałam nadzieję, że jak połączę Bellę z Mortimerem, to wrócą jej wspomnienia, cóż, ta strona rozwiała moje nadzieje. :1smutny:

melody13
09.08.2006, 16:24
Sorry że spytam ale jak przywrócić tą Ćwirową w boolpropie? Bo mi to add to family member nie działa! Jedt tylko add Błażej, add Balbina i add Damian! Pomocy! Ja chcę Bellęęęęęęęęęęęęęęęę!

IZKA95
09.08.2006, 20:37
Sorry że spytam ale jak przywrócić tą Ćwirową w boolpropie? Bo mi to add to family member nie działa! Jedt tylko add Błażej, add Balbina i add Damian! Pomocy! Ja chcę Bellęęęęęęęęęęęęęęęę!

Czyli tak:
1. Wpisujesz boolprop testingcheatsenabled true.
2. Klikasz myszką z wciśniętym lewym shiftem na obojętnie jakiego sima.
3. Wybierasz spawn, a potem tombstone of L and D.
4. Gdy pojawi ci się nagrobek, to już bez shifta klikasz na niego i wybierasz jakoś hmmm... add to family member. (chyba dobrze xD)
5. Wybierasz z tamtąd imie Bella

Ja osobiscie kiedys miałam TS2, ale niestety za stary komp i format dysku nie pozwolily, zebym je dalej miała :( Czasami może sie pokazac cos w stylu

"Ten sim zyl na innej parceli ijego duch edzie sie pokazywał tam gdzie on mieszkal/spocząl" czy cos w tym rodzaju :) Nie wiem, nei jestem ewna, ktos to napisal wczesniej :)

melody13
03.09.2006, 11:14
Bella Ćwir żyje też w Miłowie. Trzeba mieć poprostu szczęście żeby ją zobaczyć. To jest właściwa Bella (sprawdziłam). Jak mam to dam foto jak ucieka z moją gazetą. Mam nadzieję że to wszystko wyjaśnia. Jak już ją wyłapiecie to nie będzie problemu.To jest cała filozofia. Jak jej nie znajdziecie to można ją przywrócić jak już pisali inni. JA Bellę znalazłam w Miłowie i nie mam tego problemu. ;P

krolik1995
03.09.2006, 11:19
Bella Ćwir żyje też w Miłowie. Trzeba mieć poprostu szczęście żeby ją zobaczyć. To jest właściwa Bella (sprawdziłam). Jak mam to dam foto jak ucieka z moją gazetą. Mam nadzieję że to wszystko wyjaśnia. Jak już ją wyłapiecie to nie będzie problemu.To jest cała filozofia. Jak jej nie znajdziecie to można ją przywrócić jak już pisali inni. JA Bellę znalazłam w Miłowie i nie mam tego problemu. ;P W takim razie daj fotke. Będziemy wdzięczni. :*

Goosia
04.09.2006, 14:20
Ja sprowadziłam Belle kodem boolProp ale kiedy zapisałam grę wyszłam na okolice i spowrotem weszłam do domu Dona (do niego sprowadziłam Belle) ona była przeźroczysta, Oto zdjęcie (zmieniłam jej fryzurę):
http://img231.imageshack.us/img231/9866/bellave8.jpg (http://imageshack.us)

Jak kazałam przestać jej grać to ona zniknęła na dobre i pojawił się komunikat "Ten sim zmarł na innej parceli i powruci jako duch na miejsce swojej śmierci" ;( I już jej nie moge ściągnąć za pomoca tego kodu bo za każdym razem mi się to pojawia, albo jakiś error :O W ogóle żadnego zmarłego sima nie moge przywrucić, czy ktoś może mi napisać dlaczego tak jest? Może coś źle robię?

dominika
14.02.2007, 02:40
Czyli tak:
1. Wpisujesz boolprop testingcheatsenabled true.
2. Klikasz myszką z wciśniętym lewym shiftem na obojętnie jakiego sima.
3. Wybierasz spawn, a potem tombstone of L and D.
4. Gdy pojawi ci się nagrobek, to już bez shifta klikasz na niego i wybierasz jakoś hmmm... add to family member. (chyba dobrze xD)
5. Wybierasz z tamtąd imie Bella

Ja osobiscie kiedys miałam TS2, ale niestety za stary komp i format dysku nie pozwolily, zebym je dalej miała :( Czasami może sie pokazac cos w stylu

"Ten sim zyl na innej parceli ijego duch edzie sie pokazywał tam gdzie on mieszkal/spocząl" czy cos w tym rodzaju :) Nie wiem, nei jestem ewna, ktos to napisal wczesniej :)

A mam pytanie jak napiszesz boolprop to potem wciskasz spację czy wszystko razem??

ola669
14.02.2007, 13:46
to jest dziwne wszyscy prawie na tym forum muwią ze bella nie zyje ona zyje
1.Nie ma jej grobu
2.nie jest na siwo w drzewie genalogicznym
3.Jest w dziwnowie ale wszyscy gadają ze to tak autorzy zrobili
4.jest tak samo ubrata
5.mówiom ze nie miała doczynienia z monitherem poniewaz jest w dziwnowie!!!!

stagnacja
14.02.2007, 14:22
Jakby co Kasia Langerak ma jaśniejszą skórę, bo widziałam Bellę w Dziwnowie. I Kasia ma zielone oczy a Bella brązowe. Ale widziałam sobie ją jak szła. No i wzięłam ją do rodziny. Oczywiście Maxis mógł zrobić sztuczkę, że usuneli jej wspomnienia. ALE ja wpadłam ostatnio na trop, że może prawdziwą Bellę usunęli a stworzyli bliźniaka który ma tylko wspomnienia i na dodatek pragnienie romansowania... zauważcie też, że Bella to nie był stworzony Sim tylko córeczka która się urodziła i miała przed zamążpójściem nazwisko KAWALER (a mąż Diny to miał też na nazwisko Kawaler). A Bella którą spotkałam m Dziwnowie miała wspomnienie jako pierwsze: "Tajemniczy Sim i ja spotykamy się" a przecież gdyby była urodzona to pierwsze jej wspomnienie by było, np. "... nauczyła mnie chodzić" hę? Tutaj chodzi o logikę. Pomyślcie trochę ludzie!
Pozdrawiam
Nikita
PS. Ola (wcześniejszy post) ile nad tym myślałaś? :| Że była tak samo ubrana to nic nie znaczy, a grób można wyrzucić...

Alatáriël
14.02.2007, 14:43
Opowiem wam całą tajemniczą historię Belli... Czytając cały temat, doszłam do następującego, nadzwyczajnego wniosku...

Bella Ćwir mieszkała sobie z Mortimerem, było im... eee... dobrze? Po jakimś czasie Bella została zaproszona przez Dona Lotario, który ma bezpośredni związek z tą sprawą, tak samo jak Dina Kaliente. Don Lotario zawarł międzywymiarowy kontakt z kosmitami, po czym kazał Belli looknąć w teleskop, twierdząc, że księżyc naprawdę jest z sera. Bella, nie spodziewając się niczego, oglądała niebo. I wtedy została porwana. Kosmici mieli nie "odwozić" Belli do Miłowa, więc przetrzymywali ją tak długo, aż postradała zmysły. Zapomniała o Mortimerze, Kasandrze, Donie itp (to wyjaśnia brak drzewa genealogicznego i wspomnień). Długi pobyt w kosmosie spowodował też nieznaczne zmiany w wyglądzie Belli, a także w jej zachowaniu oraz aspiracji. Po kilku miesiącach, kosmici znudzili się nią, i wywalili ją na pustyni. Odnaleźli ją bracia Dziwacy, i zanieśli do domu. Bella była imj wdzięczna, i opowiedziała o porwaniu przez kosmitów (nic innego nie pamiętała). Dzięki jej opowieści, bracia zaczęli interesować się kosmosem. Potem oni też zostali porwani, a przynajmniej jeden z nich. Kiedy Bella wkońcu doszła do siebie, odeszła od nich szukać szczęścia, a że zapomniała o Miłowie i swojej rodzinie, nie miała gdzie wracać. Dziwacy po jakimś czasie zapomnieli o tajemniczej dziewczynie, a Bella o tajemniczych facetach.

Wniosek: To właśnie dlatego Bella błąka się po Dziwnowie, i nawiedza parcele innych simów.

KONIEC

Widzicie? Problem rozwiązany ;P

karolcia92
14.02.2007, 18:25
Jej, ja bym na to w życiu nie wpadła. Chociaż myślałam, że po porwaniu jej, kosmici coś zrobili, by dostała amnezji :laugh:

stagnacja
15.02.2007, 20:26
SŁUCHAJCIE! ODKRYŁAM!
Jak już wiecie są dwie Belle. Jedna w Dziwnowie (klon ktory nie ma drzewa genealogicznego i różni się od prawdziwej Belli rysami brwi, makijażem itp.) no i prawdziwa Bella jest w Miłowie! http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm tutaj jest dowód! Za pomocą kodu boolproop... w dziwnowie sprowadziłam klona i mial taki sam portret jak na obrazku! A jak w Miłowie ściągnełam właściwą prawdziwą Bellę! MIAŁA DRZEWO GENEALOGICZNE! Obie Belle mają pragnienie romansowania. I się skapnęłam. Oto historia:
Bella Ćwir miała dwie rodziny. Wyszła za mąż za Michała Kawalera (drzewo) ale nie miała z nim dziecka. Później chyba musiała się rozwieźć i zamieszkać z Mortmierem i urodzily im się Kasandra i Alexander. ALE UWAGA! Gdy grałam rodziną Kaliente zauważyłam urnę z napisem: Michał Kawaler... a jak wcześniej sprawdzałam drzewo Mortiego i Belli było napisane KAWALER... więc już pamiętałam to nazwisko! Patrząć w drzwo Diny Kaliente zauważyłam, że jej mężem był Michał Kawaler... a ona przecież znała Dona, nie? Michał zdradził Dinę z Bellą... i Dina chciała się zemścić... a miała przecież wtyki z Dona. Namówiła go aby przekabacił Bellę żeby spojrzała w teleskop. (Widać na zdjęciu) Obcy porwali Bellę i zanieśli do Dziwnowa... i tam była Simem niezależnym. Dina nie chciała żeby Michał już nigdy się nie spotkał z Bellą... rozumiecie już? Czysta zemsta! A Maxis wplótł do tego jeszcze motyw z Obcymi. Jestem pewna, że to prawda. Jeśli chcecie sprawdzić Bellę to przywołajcie ją w Miłowie i porównajcie drzewa z Diną. Ze wspomnień się nic nie dowiecie bo Maxis zrobił tak żeby był motyw z czyszczeniem pamięci aby Bella nie pamiętała że kiedykolwiek miała dzieci i zdradzała kogoś. A może jeszcze Dina chciała zagarnąć Mortimera bo był bogaty?
http://img230.imageshack.us/img230/3239/snapshotadae8020cdb0f52yj4.jpg (http://imageshack.us)
Męczyłam się nad tym nieźle... ale doszłam do prawdy ;)
Pozdrawiam
Nikita
PS. Przez napisanie starałam się najlepiej wytłumaczyć, ale nie wiem czy wszystko zrozumiecie bo pisałam to pod presją.

stagnacja
15.02.2007, 20:51
Przez moje roztrzepanie źle spojrzałam na drzewo! Michał Kawaler to był brat Belli. To wygląda na to, że Dina chciała mieć Mortimera... a co zrobiła to już we wcześniejszym poście napisałam.

Alatáriël
15.02.2007, 21:50
Eee tam, Nikita, moja historia lepsza ;P JOKE
Nie no, troche wyobraźni, i zawsze sie na cuś wpadnie :D

karolcia92
16.02.2007, 13:16
Eeee, to w końcu ta Bella z Dziwnowa, to jest ta sama Bella z Miłowa, czy one są kim innym? Bo nie bardzo to rozumiem :O

stagnacja
16.02.2007, 14:33
Eeee, to w końcu ta Bella z Dziwnowa, to jest ta sama Bella z Miłowa, czy one są kim innym? Bo nie bardzo to rozumiem :O

Inka... Maxis zrobił dwie Belle żeby zmylić. Ta prawdziwa jest nadal w Miłowie ale nigdy się nie pokazuje... tak jak ktoś wcześniej mówił trzeba mieć szczęście żeby ją spotkać ;) jak ściągasz imię Bella w Miłowie to będzie ta prawdziwa a jak w Dziwnowie klon. Wystarczy przypatrzeć się. Na portrecie Dziwnowa widać prawdziwą. Klon jest sam na drzewie g. a prawdziwa ma dzieci itp. związana jest z Ćwirami.
Prawdziwa Bella różni się makijażem, brwiami i kącikami ust od klona... jest według mnie brzydsza... ściągnij sobie Bellę w Dziwnowie i w Miłowie a zobaczysz różnice. Jak są pragnienia Sima to też jest portret i klon jest inaczej ustawiony niż prawdziwa. Jeśli nie będziesz nadal rozumiała napisz mi na PM ;)
Pozdrawiam
Nikita
PS. 13_aga_13 :) mogłabybyć taka historia z wyobraźnią ale ja chciałam wiedzieć co było naprawdę.

karolcia92
16.02.2007, 20:35
A, teraz rozumiem. Maxis naprawdę potrafii zmylić. A ja się zastanawiałam, dlaczego Bella z Dziwnowa nie ma w drzewie g. Mortimera i dzieci B)

Arvén
17.02.2007, 11:18
IMO Bella jest jedna prawdziwa i jeżeli ktoś ma szczęście to ją spotka w Miłowie ;]. W Dziwnowie jest jedynie klon. Zagadkowa jest dla mnie sprawa faktu, że Morti dalej ma ją we wspomnieniach, a często przy przywracaniu jej boolProprem Bella za chwilę znika - zupełnie jakby nie istniała.

stagnacja
17.02.2007, 11:27
IMO Bella jest jedna prawdziwa i jeżeli ktoś ma szczęście to ją spotka w Miłowie ;]. W Dziwnowie jest jedynie klon. Zagadkowa jest dla mnie sprawa faktu, że Morti dalej ma ją we wspomnieniach, a często przy przywracaniu jej boolProprem Bella za chwilę znika - zupełnie jakby nie istniała.

Arvén na sąsiedniej stronie wytłumaczyłam o co chodzi ;)

Eámanë
18.02.2007, 08:36
SŁUCHAJCIE! ODKRYŁAM!
To żadne odkrycie, to było pisane na forum jeszcze przed wyjściem Na Studiach ;)

Eámanë
18.02.2007, 08:37
To żadne odkrycie, to było pisane na forum jeszcze przed wyjściem Na Studiach ;)

a często przy przywracaniu jej boolProprem Bella za chwilę znika - zupełnie jakby nie istniała.
Bo ma wspomnienie "Umarłam" - przed przywróceniem boolpropem trzeba jej je usunąć w SimPE.

lusia
24.02.2007, 14:06
A moja simka sie zapoznała z Bellą! Nie mogłam niestety jej wprowadzić do rodziny ani nic , bo musiałam odinstalowac simsy, ale to juzinna sprawa... Napiszę jak ją spotkałam :D Otóż moja simka (w Dziwnowie mieszkała oczywiście) poznała się z jakimś kolesiem.. nie pamiętam jakim.. Nop i zadzwoniła do niego i zaprosiła go. Wtedy on spytał czy może przyjść z zaprzyjaźnioną osobą bla bla bla... No i przyszedł z jakąś laską.. patrze a to Bella Ćwir :D Szokło mnie, bo zawsze wszyscy pisali o niej, a ja jej nigdy nie widziałam a tu nagle se przyszła z kolesuem :D hehe :D szkoda, ze nie pamiętam kto to był :(:(:(:(((

Baki
25.02.2007, 19:52
Ja tez rzadko gram w DZIWNOWIE i wszedlem raz jakąś rodzinką do dziwnowa zamieszkałem i "PRZYSZLI SĄSIEDZI ABY POWIATĆ CIĘ W SĄSIEDZTWIE" i byłA między nimi Bella. ;p i sobie mysle ze moze gdyby wziać i poslubić z nim belle a potem przeprowadzić sie do milowa i zeby zakochać mortiego w "TEJ" belli i aby ona była z mortim to moze by sie udało. ;)

stagnacja
25.02.2007, 20:11
Ja tez żadko gram w DZIWNOWIE i wszedlem raz jakąś rodzinką do dziwnowa zamieszkałem i "PRZYSZLI SĄSIEDZI ABY POWIATĆ CIĘ W SĄSIEDZTWIE" i byłA między nimi Bella. ;p i sobie mysle ze moze gdyby wziać i poslubić z nim belle apotem przeprowadzić sie do milowa i zeby zakochać mortiego w "TEJ" belli i aby ona była z mortim to moze by sie udało. ;)

Baki... przecież ja napisałam na wcześniejszej stronie wyjaśnienie...przeczytaj ;)

Simowa Sanka
13.03.2007, 13:17
Drzewo genealogiczne Belli-ma jakiś tam zmarłych,starszych z rodziny,ale ma w drzewie swoje dzieci!Z Mortim nie była zaślubiona ale miała z nim dzieci!Cała tajemnica.Bella przywrócona InSIMenatorem.

_czarna_mamba_
15.03.2007, 19:14
Ja opracowałam teorię,że Bella została uprowadzona przez kosmitów i wydaje mi się własnie,że powróciła w ciele tej pokojówki (pani langerak czy tak jakoś).Z kolei drugim przypuszczeniem jest to,że naprawdę została uprowadzona przez kosmitów.I dziwnym wydarzeniem jest to,że ostatni raz widziano ją w domu Dona - podejrzewam,że ma on coś z tym wspólnego.Następnie myślę,że po prostu odeszła od Mortimera do kogos innego.Tylko do kogo?

Alatáriël
15.03.2007, 19:34
Ja opracowałam teorię,że Bella została uprowadzona przez kosmitów i wydaje mi się własnie,że powróciła w ciele tej pokojówki (pani langerak czy tak jakoś).Z kolei drugim przypuszczeniem jest to,że naprawdę została uprowadzona przez kosmitów.I dziwnym wydarzeniem jest to,że ostatni raz widziano ją w domu Dona - podejrzewam,że ma on coś z tym wspólnego.Następnie myślę,że po prostu odeszła od Mortimera do kogos innego.Tylko do kogo?

Ciekjawą teorię napisałam stronę wcześniej xD

kagosia
18.03.2007, 17:23
Jeśli chcesz ją zwrócić na ziemię, przeczytaj mój poradnik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35659

ola669
21.03.2007, 15:11
wadłam na pomysł jak producenci simsów doprowadzili do zniknieńcia belli ćwir mogli poprostu wpisac move-objest on? jak uwazacie

Alatáriël
21.03.2007, 16:05
wadłam na pomysł jak producenci simsów doprowadzili do zniknieńcia belli ćwir mogli poprostu wpisac move-objest on? jak uwazacie

Heh... Jak sie usunie sima za pomocą tego kodu, a potem wyjdzie sie i sie wróci na parcele, to sim nadal jest xD

Maadzialenaaa
21.03.2007, 20:08
Musze to wszystko sprawdzić :D :D B)

stagnacja
21.03.2007, 20:57
Musze to wszystko sprawdzić :D :D B)

Maxis upozorował to tak:

Jak już wiecie są dwie Belle. Jedna w Dziwnowie (klon ktory nie ma drzewa genealogicznego i różni się od prawdziwej Belli rysami brwi, makijażem itp.) no i prawdziwa Bella jest w Miłowie! http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm tutaj jest dowód! Za pomocą kodu boolproop... w dziwnowie sprowadziłam klona i mial taki sam portret jak na obrazku! A jak w Miłowie ściągnełam właściwą prawdziwą Bellę! MIAŁA DRZEWO GENEALOGICZNE! Obie Belle mają pragnienie romansowania. I się skapnęłam. Oto historia:
Bella Ćwir miała dwie rodziny. Wyszła za mąż za Michała Kawalera (drzewo) ale nie miała z nim dziecka. Później chyba musiała się rozwieźć i zamieszkać z Mortmierem i urodzily im się Kasandra i Alexander. ALE UWAGA! Gdy grałam rodziną Kaliente zauważyłam urnę z napisem: Michał Kawaler... a jak wcześniej sprawdzałam drzewo Mortiego i Belli było napisane KAWALER... więc już pamiętałam to nazwisko! Patrząć w drzwo Diny Kaliente zauważyłam, że jej mężem był Michał Kawaler... a ona przecież znała Dona, nie? Michał zdradził Dinę z Bellą... i Dina chciała się zemścić... a miała przecież wtyki z Dona. Namówiła go aby przekabacił Bellę żeby spojrzała w teleskop. (Widać na zdjęciu) Obcy porwali Bellę i zanieśli do Dziwnowa... i tam była Simem niezależnym. Dina nie chciała żeby Michał już nigdy się nie spotkał z Bellą... rozumiecie już? Czysta zemsta! A Maxis wplótł do tego jeszcze motyw z Obcymi. Jestem pewna, że to prawda. Jeśli chcecie sprawdzić Bellę to przywołajcie ją w Miłowie i porównajcie drzewa z Diną. Ze wspomnień się nic nie dowiecie bo Maxis zrobił tak żeby był motyw z czyszczeniem pamięci aby Bella nie pamiętała że kiedykolwiek miała dzieci i zdradzała kogoś. A może jeszcze Dina chciała zagarnąć Mortimera bo był bogaty?

I sprostowanie:
Przez moje roztrzepanie źle spojrzałam na drzewo! Michał Kawaler to był brat Belli. To wygląda na to, że Dina chciała mieć Mortimera... a co zrobiła to już we wcześniejszym poście napisałam.

Ja myślę, że to jest prawda...
PS. Wysyłam jeszcze raz dla tych, którzy nie czytają wcześniejszych stron :P

Lavenda1
16.05.2007, 16:50
To nie Dona wina bo jak może nie zauwarzyliście przez ten teleskop nie porwali by jej kosmici sprawdziłam w internecie i praktyce. Ja się przyjrzycie to na zdjęciu Dziwnowa (w histori miasta) po lewej stoji sobie Bella Ćwir jak byk.
Poprostu w Miłowie porwali ją kosmici i wyrzucili w Dziwnowie bo mi ona terz kradnie gazete (kurcze i robi mi to codziennie w taj samej rodzinie).I to cała ta wasza TAJEMNICA. :smirk: :con:

mario
16.05.2007, 19:27
nie bede sie juz wypowiadal na ten temat bo nie ma sensu i wiadomo jaka jest prawda - sa 2 belle - ta z milowa jest prawdziwa i nie zgadzam sie z opinia Lavendy1 ;)

karolcia92
21.05.2007, 20:43
Nie wiem, czy ktoś już wcześniej o tym pisał, w każdym razie ja podaję zdjęcie z kartonem mleka, na którym jest Bella Ćwir. Jestem pewna, ze to ona, ponieważ gdzieś przeczytałam, ze kilka osób widziało ją na tym kartonie :O
http://img57.imageshack.us/img57/9254/snapshotf35e3401135e379dg6.jpg (http://imageshack.us)

Darlene
21.05.2007, 20:45
Tak, na tym mleku jest Bella. To chyba było nawet na stronie
która była podawana poprzednio ;p.
Jak myślicie - czemu ona na tym kartonie jest?
Jakieś info o zaginięciu na mleku ? o_O

Avril
22.05.2007, 12:46
Szkoda że nie po polsku xP
Może by się dało coś z tego mleka odczytać ? :laugh:

Aleks
22.05.2007, 14:07
Bella jest na mleku prawdopodobnie dla tego, że producenci wzorowali się na zwyczajach Amerykańskich. Kiedy znikał człowiek, to jego zdjęcie pojawiało się na mleku i innych rzeczach, które ludzie często kupują, aby zwrócić uwagę innych...możliwe, że Maxis dał jakąś zagadkę, co do tego mleka, ale i tak nie wiadomo o co dokładnie chodzi... :smirk: .

V235
26.05.2007, 09:02
To Prawda :d :d :d

karolcia92
27.05.2007, 08:47
Rzeczywiście, znam ten zwyczaj, ale dlaczego Bella jest na kartonach we wszystkich miastach, łącznie z przedmieściami i Lazurową Promenadą?

Nasti
13.06.2007, 16:24
Przywróciłam Bellę boolPropem w rodzinie Ćwirów. A gdy zapisałam grę i z niej wyszłam to następnego dnia jak weszłam do rodziny Ćwirów pokazało się coś takiego http://img267.imageshack.us/img267/2461/bellaarl0.jpg :( Dodam że teraz jej rodzina ma ją w drzewie geneaologicznym na szaro, a nie tak jak wcześniej na kolorowo ... Czy da się jeszcze jakoś przywrócić Bellę?

Alatáriël
13.06.2007, 17:23
Bella jest zaznaczona jako umarła, dlatego tak sie dzieje. Trza zrobić to, co jest w poradniku...

Kinqua
14.06.2007, 18:58
Ja kiedyś odkryłam że ta bella chodzi po dziwnowie no i się z nią zaprzyjaźniłam i wyprowadziłam z dziwnowa do miłowa( bo do domu do dałam) ;P ale nic nie zrobiłam bo był wirus później :wacko: ;) trzeba by ją było wprowadzić do mortimera xP

Nasti
14.06.2007, 19:47
Kinqua przeczytaj sobie cały ten temat to sie dowiesz jak to jest, juz od dawna wiadomo że ta Bella z Dziwnowa to podróba B)

kaka:)
18.06.2007, 13:32
Oj macie z tą Bellą ;P .
A to zdjęcie jest bardzo ciekawe - nigdy mi się jeszcze coś takiego nie przytrafiło - super.
A tak pozatym to ja nie gram na Dziwnowie bo jest dziwne xP .
Wolę Miłowo - trzeba skumać rodzinkę Belli z innymi i żyć nadal normalnie.
Bella jest dziwna, więc niech sobie spokojnie żyje w Dziwnowie ze swoimi kumplami kosmitami.
Ciekawe czy jakby zaszła w ciąży urodziła by kosmitę? ;P

Castaway
18.06.2007, 15:58
BELLA W DZIWNOWIE TO NIE JEST PRAWDZIWA BELLA ZONA MORTIMERA , NIE BEDZIE MIALA KONTAKTOW I SIE ROZNI TROCHE WYGLADEM . jAK SIE Z NIA OZENICIE TO W JEJ PROFILU GLOWA JEST TROCHE INAZEJ POKAZANA A W DRZEWIE GENEALOGICZNYM INACZEJ . I JAK JA PRZYWROCILAM KODEM boolPROP.... TO NIE MIALA WSPOMNIEN MORTIMERA ZNALA ALE NIE BYLA JEGO ZONA KASANDRA I TEN MALY (ZAPOMNIALAM JAK SIE NAZYWA ;P) BYLI JEJ RODZINA . BELLA UMARLA NA INNEJ PARCELI W TEJ RODZINCE W KTOREJ GRALAM PRZYSZLA W SASIEDZKIE ODZIWEDZINY . PISALO "BELLA UMARLA NA INNEJ PARCELI POWROCI ONA DUCHEM DO SWOJEGO DOMU" JAKOS TAK ;] ALE WTEDY NIE ZAPISALAM GRY .
P.S BELLE MOZNA PRZYWROCIC KODEM boolProp... I SIMPE BO INACZEJ NIEDLUGO ZNIKNIE !!!

Darlene
18.06.2007, 16:07
Puska, dokładnie wszystko,mniej chaotycznie
jest napisane na poprzednich stronach.

Satisek
18.06.2007, 22:25
Niektórzy z was wiedza że nasze kochane The sims 2 okazały sie także na przenośną konsole Playstation Portable której jestem posiadaczem ;]
Gra wygląda o wiele inaczej, jest nastawiona na wątek fabularny.
Gre zaczynamy simem jadącym sobie po pustyni któremu sie psuje samochod, trafia na stacje benzynowa, można sobie pogadać z mechanikiem, po negocjacjach naprawi wóz, mówi żeby wejść do sklepu i pogadać ze sprzedawczynią w celach opłaty za naprawę. I tu zaczyna sie przysłowiowy zonk . Na stacji widzimy Belle, te sama w czerwonym ubraniu, po rozmowie przynzala sie ze ucieka od rodziny bo chcą porwać ją UFO, zeznaje też ze nigdy tak naprawdę nie kochała Mortimera i ożeniła sie z nim tylko dla pieniędzy. Nie przeszłem jeszcze całej gry (Tak tu się ją przechodzi...) więc nie wiem czy czegoś jeszcze sie nie dowiemy. Jak dorwę program do robienia fotek z PSP albo znajdę cyfrowke to wam zdjątka wzuce ;]

@edit no znalazłem ;]
1. Widzimy belle, niema o czym gadac, bo juz zostala o wszystko wypytana, Dodam ze jak sie ja zapyta o pomoc w dojezdzie do strangetown(dziwnowo) to powie ze nie chce tam wracac, no i sprzedala swoj dom za 213 $ w ktorym zyjemy przez całą gre xd
http://i17.photobucket.com/albums/b64/Golempol/jeden.jpg
2. Okienko sekretow roznych Simsow, tlumaczenie "Bella nigdy na prawde nie kochała Mortimera ożeniła sie z nim dla jego pieniędzy"
http://i17.photobucket.com/albums/b64/Golempol/dwa.jpg
3. Chyba każdy zrozumie ;]
http://i17.photobucket.com/albums/b64/Golempol/trzy.jpg

sabina1234
10.07.2007, 15:22
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bella_%C4%86wir tutaj macie całą historie Belly i jej pochodzenie ja mialam kiedys simsy 2 ale strasznie wolno chodzily(animacje dobrze dzialaly)ale jak przyspieszalam tempo gry to sie zacinala czy to jest wina karrty graficznej(mam NVdia GEForce 6600)teraz sciagnam z netu the sims 2 i wszystkie dodatki do niej po 3 dniach mam 41 procent :tu:

Liv_Hanna
11.07.2007, 15:53
Z jednym sie nie zgadzam. To, że w drzewie genealogicznym Bella jest na kolorowo to nie znaczy, że żyje. Sprawdziłam. Rozdzieliłam rodzinę i przeniosłam do innej okolicy a potem znowu zwróciłam do domu obok. I chociaż w tym przeprowadzonym domu osoby zapisane jako ostatnie w drzewie g. tej pierwszej połówki były na kolorowo, to w rzeczywistości umarły już ich wnuki. Więc z tym się absolutnie nie zgadzam!

olliss
31.07.2007, 09:37
Słuchajcie, a zauważyliście, że Don ma 'Bella i ja całujemy się po raz pierwszy'?
Może Bella nie chciała związku z nim, dlatego ustawił teleskop - wszyscy wiemy, że zakochany jest w siostrach Kaliente. Dina rozpaczliwie pragnie Mortimera. Może zaszedł z nią w układ - ja zajmę się Bellą, ty masz Mortiego. A kiedy panna B. Ćwir nie chciała wejść z nim w związek, ustawił teleskop (jak pisałam). Było mu mało, więc... Postanowił odegrać się na Kasandrze. Zauroczył ją, zaręczyli się (zauważyliście, że Don ma na czerwono wspomnienie z zaręczyn?). Nie wiem, czy i u was tak jest, ale później rzucił Kasandrę przed ółtarzem (nie wiem, czy to rytuał, że u każdego ją porzuca). W ten sposób odegrał się na Belli za nie udany związek. Nie wiem, czy dobra hipoteza.

Liv_Hanna
31.07.2007, 11:00
Według mnie nie dobra, to tylko historyjka, sim (sam) nie umie się mścić!

ultraviolence
03.08.2007, 16:56
Jeszcze jedno na ten temat. Przeczytałam parę postów wstecz i mimo, że wszyscy wiedzą (raczej ;)) że Bella z Dziwnowa nie jest tą od rodziny Ćwirów, nadal jednak pojawiają się posty typu: "zobaczyłam Bellę w Dziwnowie, wie kto jak sprowadzić ją do Miłowa?". Zwróciliście uwagę na tekst, który pojawia się zaraz po wejściu do Dziwnowa?

"Czy doniesienia o pojawieniu się Belli Ćwir to prawda czy tylko plotka? W Dziwnowie nic nie jest takie, jakim się wydaje". <- to oczywiście fragment. Szczególnie ważne jest ostatnie zdanie. Bella z Dziwnowa WYDAJE SIĘ BYĆ tą Bellą z Miłowa, jednakże tak naprawdę są to dwie różne simki :D Wystarczy czytać tylko ze zrozumieniem i od razu wiadomo o co chodzi ;)

adka
03.08.2007, 18:13
Postanowił odegrać się na Kasandrze. Zauroczył ją, zaręczyli się (zauważyliście, że Don ma na czerwono wspomnienie z zaręczyn?). Nie wiem, czy i u was tak jest, ale później rzucił Kasandrę przed ołtarzem

kiedy trochę poczekasz i don z kasandrą będą mieli kontakty na 100 to on nie porzuci jej :no:

Nandelle
03.08.2007, 20:57
Postanowił odegrać się na Kasandrze. Zauroczył ją, zaręczyli się (zauważyliście, że Don ma na czerwono wspomnienie z zaręczyn?). Nie wiem, czy i u was tak jest, ale później rzucił Kasandrę przed ołtarzem

kiedy trochę poczekasz i don z kasandrą będą mieli kontakty na 100 to on nie porzuci jej :no:
jak sim ma prragnienie romansowania to zawsze ma to czerwone

Liv_Hanna
04.08.2007, 23:16
zgadzam się z Sssandrulec, przecież simy nie mogą się mścić! Co tu się dzieje, to nie są prawdziwi ludzie. Simy się nie mszczą, a tu, snują jakieś niestworzone opowieści. :(

Ala20
09.08.2007, 10:39
Ja wprowadziłąm Belle (znalazłam ja w dziwnowie) i ma połaczenie z rodziną Kowal I Dziwak!!!Nie rozumiem o co chodzi.

olliss
09.08.2007, 10:48
Ala, tysiąc razy było mówione, że są dwie Belle - jedna z Dziwnowa, jedna z Miłowa. A ta z Dziwnowa nie jest prawdziwa.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam - olliss.

juice
19.08.2007, 18:45
Nie wiem, czy ktoś już wcześniej o tym pisał, w każdym razie ja podaję zdjęcie z kartonem mleka, na którym jest Bella Ćwir. Jestem pewna, ze to ona, ponieważ gdzieś przeczytałam, ze kilka osób widziało ją na tym kartonie :O
[nie cytuj zdjęć!]


Ale wydaje mi się że ta Bella na kartonie od mleka ma rude włosy.

Stokrotka
21.08.2007, 17:01
Bella Ćwir jest jeszcze w jednym miejscu, a mianowicie na pewnych obrazach. Nie mogę
dać foty, ale to takie z czarną ramą kosztujące ok.300 simoleonów. Są tam cztery zdjęcia, a Bella jest na dwóch ostatnich.

Byczu
22.08.2007, 06:41
a może Bella gdy zabierali ją kosmici wypadła z ufo do balonu Gdzie czasami ona w nim lata?

Stokrotka
22.08.2007, 06:44
Bella lata w balonie po każdej okolicy zarówno w Miłowie, jak i w stworzonych przez nas miastach. Jest z nią jakiś facet w niebieskiej koszuli

Byczu
22.08.2007, 14:36
MOże statek porwał belle i kogoś jeszcze?

IgaAnne
22.08.2007, 16:31
Bella lata w balonie po każdej okolicy zarówno w Miłowie, jak i w stworzonych przez nas miastach. Jest z nią jakiś facet w niebieskiej koszuli
Ten facet w niebieskiej koszuli jest z jedynki. o.O

tysiacpostaci
29.08.2007, 11:48
tak ja mam tylko dodatek nocne życie i spotkałam Bellę. mój facet poszedł z nią na randkę bo spotkałam ją przez cygańską swatkę. niestety randka nie poszła najlepiej. chciałam do niej zadzwonić i znowu się spotkać ale on jej nie ma w kontaktach!! moze mi ktos powiedziec jak sie uzywa tego kodu zeby ja przywrocic albo cos?

miserable mistake
29.08.2007, 15:17
moj sim tez spotkal majke, ale nie ozenil sie z nia tylko, wyslalam majke do milowoa i tam ma juz czwarte dziecko z mortimerem.

tysiacpostaci
29.08.2007, 15:41
majke??? chyba belle:)

henny
31.08.2007, 14:12
moja simka byla na parceli publicznej i patrze a tam jakas babka podobna do belli cwir i patrze okazalo sie ze to bella cwir

Ametyzd
31.08.2007, 17:03
majke??? chyba belle:)
I tak pewnie wszyscy są przyzwyczajeni do Majki i Henryka ;P

Ona gdzieś mi chodzi w Miłowie, nie pamiętam, czy ją przywróciłam SimPE, czy sama się pojawiła xd Chciałam, żeby z powrotem byli razem, ale chodzi po innych parcelach xd

KrysiekSZ
01.09.2007, 15:46
po prostu maxis postanowił wydelegować ją w kosmos i tyle.

z wspomnień mortimera czyli jej męża wynika, że bellę porwali kosmici. z opisu dona lotario wynika że ostatni raz widziano ją u niego. a może kosmici porwali bellę wtedy jak przebywała u dona? jest wiele poszlak i nie wiadomo tak naprawde która jest prawdziwa :ohmy: :shifty:

mario
05.09.2007, 18:04
Boże... ile można roztrząsać ten sam temat?! Ja nie rozumiem, jakieś roztrzyganie, czy Bella jest na obrazie, czy na mleku, czy wyrzucili ją kosmici w Dziwnowie. Sa 2 Belle - prawdziwa to ta z Miłowa, sztuczna ta z Dziwnowa. Koniec, kropka! ;P Chodzi tu o tajemnicę jej zniknięcia, a nie o to, czy jest na mleku, czy nie. :P

Tittellë
05.09.2007, 18:12
Désignér zgadzam sie :P Po co po raz setny mówić, że są dwie Belle, jak i tak za chwilę ktoś powie, że widział Belle w Dziwnowie. I , że to ona jest w balonie razem z Donem :P

KrysiekSZ
08.09.2007, 18:12
jakie dwie belle? jest jedna bella xP

Abigail_Kocur
08.09.2007, 18:20
DWIE Belle jedna w Dziwnowie(fałszywa) druga w Miłowie(prawdziwa).Chyba powinno się ten temat zamknąć ;P.

mysza95
13.10.2007, 08:44
Macie racje z dwiema Bellami.Niektórzy piszą że porwali ją w Miłowie i wyrzucili w Dziwnowie.Ja mam inne zdanie.Według mnie to porwali Belle i ją wywalili z UFO w Miłowie ale gdzieś na parceli publicznej i ona jest bezdomna :D.A w Dziwnowie to stworzyli dla zmyły.I na obrazie to nie Bella bo Bella ma bardziej wyraźniejszą twarz.

Kam93ilka
18.10.2007, 15:45
Bellę Ćwir porwali kosmici i teraz ona jest w Dziwnowie:)
Oczywiście, nie ma swojego domu. Czasami odwiedzia niektórych simów xP

Poziomka
19.10.2007, 11:21
O ja umnie też była jakaś Bella Ćwir i muó sim jąnawet zan.....[QUOTE]

promys
19.10.2007, 17:42
hehe ze tez wam sie chce wglebiac w takie rzeczy ;) ale z drugiej strony to jest rzeczywiscie ciekawe :) tylko dla mnie simsy to simsy, ja sie nie zaglebiam co, gdzie i dlaczego... :P

Jaris
21.10.2007, 18:15
to nie prawda ze Belli juz niie ma. Kiedys bylam na parceli publicznej i ona tam byla!!!na serio, jesli znajde to dam nawet jej fotki!!!!!!

Jaris
21.10.2007, 18:54
acha zapomnialam dodac ze miala na sobie czerwona sukienke (ktorej nie ma w robieniu simsow!!)

Odyn
21.10.2007, 19:23
jest tam ta sukienka.

mario
21.10.2007, 19:44
To nie jest sukienka, tylko połączenie takiej bluzki ze spódnicą. Wtedy wychodzi ta 'sukienka'. ;) Poszukaj dokładnie. :)

Iminashi
22.10.2007, 06:03
To nie jest sukienka, tylko połączenie takiej bluzki ze spódnicą. Wtedy wychodzi ta 'sukienka'. ;) Poszukaj dokładnie. :)
dzieki. a szkukalam w sukiekach ;)

Nata
25.10.2007, 13:16
Hmm... Ciekawa ta teoria o zniknięciu Belli Ćwir, ale ja myślę, że nie można ją bez żadnych sztuczek przywrócić do Miłowa, bo tak to sobie Maxisowcy obmyślili :shifty:

kasiula215
04.11.2007, 14:01
A mnie nie wychodziło spotkanie z BELLĄ więc użyłam kodu Boolprop testingcheatsenabled true,przytrzymłam Shift i kliknełam na skrzynkę pocztąwą i wtedy opcję Make cnou all czy coś takiego wtedy zadzwoniłam do niej zaprzyjaźniłam się poprosiłam ją by się przeprowadziła do mojej simki.Wtedy przeniosłam je wraz z domem do miłowa.Sprawiłam,że Mortimer ożenił się z Bellą i żyli długo i szczęśliwie:D

Stokrotka
04.11.2007, 19:28
Myślę, że historia Belli jest oczywista. Porwano ją u Dona, straciła pamięć, włóczy się po Dziwnowie. Simsy nie są grą przygodową, więc wątpię żeby komuś bez kodów i sztuczek udało się przywrócić porwaną Bellę do Miłowa. Producenci zrobili to tak by to była niewiadomo jaka tajemnica i żebyśmy się nad tym teraz zastanawiali (co właśnie robimy).

zelkam
11.11.2007, 18:13
Według mnie to tak jest:
-Siostry Kaliente mają dziadka kosmitę,który porwał Belle aby Dina mogła orzenić się z Mortimerem.Kasia Langerak nie może być Bellą,ponieważ ma inny odcieć skóry.Kosmici przenieśli Bellę do Dziwnowa,wcześniej wymazując jej pamięć i dane z drzewa genealogicznego.

**LoL**
11.11.2007, 19:43
Kosmici przenieśli Bellę do Dziwnowa,wcześniej wymazując jej pamięć i dane z drzewa genealogicznego.

To jest nie możliwe. Wiele razy było mówione że Bella z Dziwnowa to nie jest prawdziwa Bella Ćwir , tylko nie udana próba urzeczewistnienia jej wizerunku.

Kalerisha
12.11.2007, 17:45
Nieweim czy ktoś już to pisał :p
ale odkryłam boolpropiem po poznaniu wszystkich za pomocą skrzynki w Miłowie,że ona ta jest!
Więc kilkam na Kasandre i na telefon żeby po nią zadzwonić.
I co?
Nie ma jej na liście....
:1smutny: :wacko: :O ;( :shy: :no:\
edit: Zgadzam się.Tą którą porwali to nie jest ta w dziwnowie.
To jest tak jak byś sobie stworzyła nową simke....

Tissaia
12.11.2007, 18:01
Cóż... ja nie robiłam tego typu dochodzenia. Po prostu myślałam, że nie ma jej to nie ma, nie istotne. A jednak... fajnie dowiedzieć się tylu rzeczy o niej. Według mnie to dobry pomysł z tym dochodzeniem.

avenly
12.11.2007, 19:52
może tak nie w temacie,ale po przywróceniu jej boolpropem jak mam w simpe usunąc jej wspomnienie"umarłam"?????

Marcinprod
15.11.2007, 12:04
Spróbujcie tak.Przenieście parcelę z rodziną Ćwir do kosza parceli,przenieście się do Dziwnowa.Dajcie tam tą parcelę i czekajcie na Bellę Ćwir.Myślę,że pomogłem

Tittellë
15.11.2007, 12:44
Nie wiem ile można mówić, że Bella z Dziwnowa nie jest prawdziwa.

martusia_re2
15.11.2007, 15:46
Hmmm... Belle Ćwir są dwie!!! Jedna w Miłowie która przychodzi bardzo rzadko a druga w Dziwnowie...ta w Dziwnowie jest simem domyślnym dla tego otoczenia by zmylić graczy. Jak w widać w historii Miłowa jest dokładnie że Bella została porwana...A ta w Dziwnowie to jej klon. Przypatrzyłam się im i są bardzo widoczne różnice. A po za tym Bella Ćwir z Dziwnowa niema wspomnień niema drzewa genaologicznego. TO WSZYSTKO WYJAŚNIA. A Bella wywołana kodem boolprop....w Miłwie jets prawdziwa :))

...:::Venus:::...
15.11.2007, 16:09
Czy tego tak latwo nie można zrozumieć?!
Tak, belle są dwie.
Jak już pisano to w Dziwnowie to inna simka.
Jak tamta przywrócić SimPE czy jak tam to się zwie to jest poradnik co do tego Umarłam ...
pzdr

Carmine
16.11.2007, 13:07
a ja znalazłam Bellę Ćwir. Przyjaźniła się z Ofelią Zmrok. Albo kimś tam. ;D Była w takiej tej sukience jak w jedynce czerwonej.;P.

Ariedale
16.11.2007, 13:19
Przeczytaj sobie poprzednie posty...wszyscy wiedzą, że podróba Belli tam jest.{w Dziwnowie}

martusia_re2
16.11.2007, 16:26
No własnie...Ariedale ma racje

karo12345
21.11.2007, 14:51
Poszę bardzo. Sam robiłam kiedyś dochodzenie na ten temat ;) . Bellę Ćwir możesz spotkać w Dziwnowie (nawet na czacie!). Porwali ją kosmici, ztego co wiem i najwyraźniej pomylili miasta :P .

karo12345
21.11.2007, 14:53
Nieweim czy ktoś już to pisał :p
ale odkryłam boolpropiem po poznaniu wszystkich za pomocą skrzynki w Miłowie,że ona ta jest!
Więc kilkam na Kasandre i na telefon żeby po nią zadzwonić.
I co?
Nie ma jej na liście....
:1smutny: :wacko: :O ;( :shy: :no:\
edit: Zgadzam się.Tą którą porwali to nie jest ta w dziwnowie.
To jest tak jak byś sobie stworzyła nową simke....

W Miłowie potencialnie jest Bella, ale formalnie jako zmarła... W Dziwnowie jest właśnie ta Bella. Po grzyba im druga???

Mała Lady Pank
26.11.2007, 14:15
zbudowałam ostatnio parcelę publiczną, wysłałam tam moją Simkę i... na huśtawce siedziała Bella Ćwir! wysłałam moją Simkę, żeby z nią porozmawiała, ale wtedy Bella wstała z huśtawki i szybko odeszła gdzieś, a potem zniknęła z parceli... ;/

mam dodatek Zwierzaki.

Ariedale
26.11.2007, 14:39
Mała_Lady_Punk, przejżyj sobie poprzednie strony, widać tam, że to co ci się zdażyło jest całkowicie NORMALNE. A i witaj na forum :*

Sweetberry
26.11.2007, 17:32
u mnie Bella jest zona kogoś z potomstwa Kowala :D

Mała Lady Pank
27.11.2007, 10:39
Mała_Lady_Punk, przejżyj sobie poprzednie strony, widać tam, że to co ci się zdażyło jest całkowicie NORMALNE. A i witaj na forum :*


przejrzałam, przejrzałam ;)

i dzięki za powitanie :) :*

avenly
11.12.2007, 16:46
Sorry,ale ile można mówic że są dwie Belle Cwir?!Jedna jest w Dziwnowie-to tylko niedokładny klon ,który na dodatek NIE MA NIC WSPÓLNEGO z rodziną Cwir-to osobny sim(NPC)stworzony na wzór "tamtej"Belii.A ta z Miłowa to prawdziwa Bella Ćwir-po przywruceniu jej możemy się dowiedziec że nie była żoną Motrimera,tylko matką jego dzieci i mieszkała z nim.Według wspomnień Motrimera została porwana przez kosmitów,lecz tak jak napisała Lizek twórcy ją najprawdopodobniej usuneli z gry,a w simpe naprawde pojawiają się usunięte postacie.Uwierzcie wreszcie,że Bella z Dziwnowa nie ma nic wspólnego z Bellą z Miłowa i rodziną Ćwir!

Maciek00000
03.01.2008, 16:06
To czemu Morti ma na ręce obrączke??

MiQued93
03.01.2008, 16:19
No jakby sobie do jubilera nie mógł iśc xD A jakby co to przecież mogli byc zaręczeni... Ej a dlaczego nie byli małżeństwem skoro w galerii są ich zdjęcia ze ślubu? Czy ja nie wiem o jakiejś zdradzie? xD

ultraviolence
05.01.2008, 20:08
Mortimer i Bella byli małżeństwem. Tylko, że po śmierci jednego sima z małżeństwa, zostaje ono anulowane. Pewnie dlatego, aby wdowa/wdowiec mógł na nowo sobie ułożyć życie ;)


BTW. Znalazłam jedną stronę z której można ściągnąć całą rodzinkę Ćwirów (za czasów kiedy Morti był dorosły i Kasandrą jako dziecko. Bella też tam jest ;)) i reszty rodzin z Miłowa oraz pozostałych dwóch otoczeń :D

http://www.bogsims.com/# > Genetics > Regina > Pleasantview

Gabiq
02.02.2008, 08:47
Ja odzyskałam Belle kodem, ma swoje drzewo gen. "właściwe" :) Tylko w kontaktach nie zna własnych dzieci ;) .. ale wspomnienia i drzewo są.. :)

syrena5mb
12.02.2008, 19:36
Ten koleś w co jest w Bellą na balonie to Marek Kawaler. Ten sim występuje w The Sims 1
jak tu ktoś napisał w niebieskiej bluzce. Jestem pewna że to on !!

Ps : U mnie na kartonie mleka jest tylko jakiś clown !! ( Przyjrzałam się uważnie ) ;(

Obrem
14.02.2008, 07:24
Ja Bellę Ćwir widziałem w Dziwnowie. Bez rzadnuch kodów. Podczas grania rodziną Widmo poprostu przeszła obok mojego domu

lunka
15.02.2008, 13:04
Tak, Bella mogła zostać porwana przez kosmitów.
To, że tak się stało, to nie znaczy, że nie będzie żyła.
Mojego Sima też porwali kosmici i wrócił.
Z ciążą xD
No ale cały czas było pokazana na panelu rodziny, że on żyje.

syrena5mb
19.02.2008, 15:07
Ja jak boolProp-em ściągnełam Bellę do Ćwirów to znała tylko dzieci a Mortiego jak na początku znajomości ! Może naprawdę wyszła za niego tylko dla kaski :)

simusia
22.02.2008, 12:21
Słuchajcie, a zauważyliście, że Don ma 'Bella i ja całujemy się po raz pierwszy'?
Może Bella nie chciała związku z nim, dlatego ustawił teleskop - wszyscy wiemy, że zakochany jest w siostrach Kaliente. Dina rozpaczliwie pragnie Mortimera. Może zaszedł z nią w układ - ja zajmę się Bellą, ty masz Mortiego. A kiedy panna B. Ćwir nie chciała wejść z nim w związek, ustawił teleskop (jak pisałam). Było mu mało, więc... Postanowił odegrać się na Kasandrze. Zauroczył ją, zaręczyli się (zauważyliście, że Don ma na czerwono wspomnienie z zaręczyn?). Nie wiem, czy i u was tak jest, ale później rzucił Kasandrę przed ółtarzem (nie wiem, czy to rytuał, że u każdego ją porzuca). W ten sposób odegrał się na Belli za nie udany związek. Nie wiem, czy dobra hipoteza.

Heh.. a czy odrazu jak weszles do cwirow poszles do oltarza ?? ?? nigdy niep orzuci jej przed ooltarzem jak tuz przed tym kazesz im sie goroco calowac. w innym przypadku zawsze mi porzucal :P

ultraviolence
23.02.2008, 10:18
Ja Bellę Ćwir widziałem w Dziwnowie. Bez rzadnuch kodów. Podczas grania rodziną Widmo poprostu przeszła obok mojego domu


Ile razy można powtrzać, że naprawdę są DWIE Belle? Pierwsza, ta prawdziwa to ta z Miłowa, połączona z drzewem genealogicznym rodziny Ćwir. Druga, fałszywa, stworzona przez twórców gry, znajduje się w Dziwnowie. Obie panie łączy tylko to, że mają takie samo ubranie, imię i naziwsko oraz fryzurę, bo twarz mają całkiem inną.

olliss
23.02.2008, 10:23
Heh.. a czy odrazu jak weszles do cwirow poszles do oltarza ?? ?? nigdy niep orzuci jej przed ooltarzem jak tuz przed tym kazesz im sie goroco calowac. w innym przypadku zawsze mi porzucal :P

Em, tak, drobna pomyłka. Jestem płci żeńskiej :)

Wiem, że nie rzuci jej, kiedy się pocałują.

simusia
23.02.2008, 16:29
Sry ja też się pomyliłam.

A moja wersja jest taka:

Bella nie chciała żyć z Mortimerem miała już pieniądze więc uciekła do Dona. Ten dał jej kosza. Don miał oko na Kasandrę więc wykorzystał nieco Bellę. Powiedział, że pomorze jej zniknąć z miasta pod warunkiem iż ona namówi Mortimera, aby pozwolił jemu ożenić się z Kasandrą. Gdy Mortimer zezwolił na małżeństwo, Don myślał jak wywiązać się z umowy. Po chwili wykrzyknął KOSMICI! Bella jako iż zauroczona w Donie była po uszy, zgodziła się! Wypatrywała nieba, gdy nagle porwali ją. Don nie wierzył w ich istnienie więc zemdlał na widok UFO. Bella po kilku miesiącach znudziła się kosmitom. Więc Bella domyślając się co kosmici chcą z nią zrobić zaczęła negocjować. W końcu wynegocjowali iż kosmici zrobią klona. Klon im nie wyszedł.Miał inny nos no i o niczym nie wiedział (czyli o dzieciach Belli i Mortimerze). Aby było jeszcze ciekawej klona wyrzucili w Dziwnowie. Bella mając fortunę wybudowała sobię piękną wille w nieznanych zakamarkach miłowa. Jej jedynym towarzystwem są jej służący.

The End

Sara.
09.03.2008, 20:23
http://i32.************/2rhb7tj.jpg
A czy to nie Don i Bella?

avenly
09.03.2008, 20:25
tak,to oni.A co w tym fascynującego?To zdjęcie jest od początku w grze...

Hondirenda
31.03.2008, 20:11
U mnie było tak.
Grałam w Dziwnówku. Konkretniej Kamaszami. Bolek właśnie zaręcza się z Celiną Jedynak. Aż tu nagle: Bella Prze Domem!!! Witam. Robię 100/100 interakcje. Wprowadzam Ćwirową do domu. Wyprowadzam Ćwirową z domu xD! Obecnie mieszka na przedmieściu o nazwie River Storm.

Jeśli też ją ,,zdobędziecie" zajrzyjcie do biografii! Tam coś pisze po angielsku B) .

angelaa
04.04.2008, 21:13
a ja myśle że może maxis wsadzi Belle w the sims 3

dicke
04.04.2008, 21:35
Ja nie wiem czy będzie jeszcze żyła.

ultraviolence
04.04.2008, 21:39
U mnie było tak.
Grałam w Dziwnówku. Konkretniej Kamaszami. Bolek właśnie zaręcza się z Celiną Jedynak. Aż tu nagle: Bella Prze Domem!!! Witam. Robię 100/100 interakcje. Wprowadzam Ćwirową do domu. Wyprowadzam Ćwirową z domu xD! Obecnie mieszka na przedmieściu o nazwie River Storm.

Jeśli też ją ,,zdobędziecie" zajrzyjcie do biografii! Tam coś pisze po angielsku B) .


To simka z takim samym nazwiskiem, ciuchami i fryzurą jak ta prawdziwa Bella z Miłowa, ale NIĄ NIE JEST. Ta z Dziwnowa jest FAŁSZYWA, ile razy można to wałkować? Bella z Dziwnowa NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z RODZINĄ ĆWIRÓW, ma inną twarz i karnację. A to, co tam pisze po angielsku jest odpowiednikiem tego, co możemy znaleźć u Majki Ćwir w TS1. To tylko taki smaczek od twórców gry...

EDIT: Jeśli chodzi o TS3, szczerze zdziwiłabym się, gdyby Maxis nie zaszczycił nas tą rodzinką :D W końcu to już taka jakby tradycja. Może i tym razem znowu zostaną zmienione imiona, ale nazwisko zostanie?

Hondirenda
09.04.2008, 14:28
Myślę, że w The Sims 3 nie powinno być Ćwirów. Dla mnie jest ich już ZA DUŻO. W TS2 tak zepsuli tą rodzinę, że ach. :1smutny: Nowaków zrobili jako rodziców Balbiny Biedak. ;( A ja bym sobie nimi jeszcze pograła... Ale ciekawe co stało się z rodziną Mashuga z drugiego otoczenia w TS1?

@Topic:

Opowiem co co mi się przydarzyło:

Wiedziałam, że ona tam musi być! Skoro na drzewie genealogicznym jest, to znaczy, że w grze też jest. Wpisałam boolProp TestingCheatsEnabled true. Na Mortimerze kliknęłam Spawn/Tobstone of life nad death (tobstone of l and d). Nacisnęłam w nagrobku jakąś opcję (get family member NPC czy coś takiego) i tam było Bella. Kliknęłam. Bella Ćwir pojawiła się w rodzinie. O dziwo w jej drzewie g. nie było małżeństwa z Mortimerem. Było zupełnie sama.

TYLE NA DZISIAJ
Pozdrawiam

smolarek222
09.04.2008, 16:52
Ja wpisałem boolProp testingcheatsenabled true i kliknełem na Kasandrze spawn--->tombose L and D (coś takiego) ----> pojawił się nagrobek ---->kliknełem add neigbordd to family (coś takiego) ----> Bella ----> pojawiła się ona ----> miała że jej dzieci to Kasandra i Aleksander ale z Mortimerem nie miała małżeństwa :P :O ----> grałem nią normalnie ;P ----> wchodze do Ćwirów i Bella jest duchem ale moge nią kierować (na chwile) :O ----> zachwile pojawił się komunikat "Bella zgineła ..... itd." ----> Kasandra i Aleksander płakali a Morti jak by jej nie znał i nie płakał ----> i było jeszcze dziwne to że nie było nagrobka :laugh: ;P :O

bazyliszek(ona)1993
09.04.2008, 18:34
detektyw sie znalazl :P kasie langerek wprowadzilam do jednego goscia i slub wzieli, nie miala zadnych wspomnien ani rodziny, jak wszystkie simy, ktory se jednoczesnie we wszystkich miasteczkach ;) a dziwnowo...znalazlam belle, wprowadizlam ja do jednego gostka, to smao co langerek null zero wspomnien czy rodziny i oczywiscie zadnych znajomych z milowa, ltyko z dziwnowa. Chcialam sprawdizc, czy jak wroci do milowa, to wraca jej wspomnienia, milosc do montiera znajomi itp. i klapa nic i nkt jej nie zna!

smolarek222
09.04.2008, 19:25
detektyw sie znalazl :P kasie langerek wprowadzilam do jednego goscia i slub wzieli, nie miala zadnych wspomnien ani rodziny, jak wszystkie simy, ktory se jednoczesnie we wszystkich miasteczkach ;) a dziwnowo...znalazlam belle, wprowadizlam ja do jednego gostka, to smao co langerek null zero wspomnien czy rodziny i oczywiscie zadnych znajomych z milowa, ltyko z dziwnowa. Chcialam sprawdizc, czy jak wroci do milowa, to wraca jej wspomnienia, milosc do montiera znajomi itp. i klapa nic i nkt jej nie zna!

Chodzi ci o mnie że taki detektyw? A tak wogóle to naprawde tak miałem! ;P

EDIT:A tak wogóle co ma wspólnego Kasia Lenegarek z Bellą?A ta Bella z Dziwnowa jest fałszywa :no: !Tylko ta z Miłowa jest orginalna :laugh: którą przywracasz boolProp-em!

Diamond Girl
10.04.2008, 06:24
Albo InSimenatorem ;d

juice
10.04.2008, 08:31
Oglądałam sobie zdjęcia rodziny Ćwirów i zauważyłam taką fotkę:
http://i32.************/20iw31y.jpg czyli też Morti może być w to zamieszany...

Lizek
10.04.2008, 08:53
<zgonik>
Jeju, naprawdę nie wiem nad czym tu dumać. Bella z Dziwnowa to podróba, z Miłowa da się wyciągnąć prawdziwą, więc nad czym tak kombinujecie? :)
Jak dla mnie temat powinien być zamknięty z chwilą, gdy ktoś po raz pierwszy podał prawdziwą hipotezę.

marza22
17.06.2008, 13:07
Hej! Postanowiłam odnaleść Bellę Ćwir więc weszłam na czat w Dziwnowie i ona tam była. Zaprzyjaźniłam się z nią, wprowadziła się do mnie a potem ją wyprowadziłam i jest teraz w skrzyni simów w Dziwnowie. Zauważyłam że ma wyczyszczoną pamięć, na drzewie genealogicznym tez nic nie ma więc chcialam ją dać do Miłowa żeby wprowadzić ją do Kasandry(stary Mortimer mi już umarł hehe) tylko że nie wiem jak przenieść ją z Dziwnowa do Miłowa, może mi ktoś pomóc??

GRUSSSER
17.06.2008, 13:13
Wsadź ją do domu, dom z nią wsadź na pasek. Przejdź do Miłowa i wyciągnij dom w którym ona jest. Ten dom powinien być nad nie zamieszkanymi i ma prawie taką samą ikonę tylko że obok stoi sim.
Przykład: domy z simami (to tu)
domy puste
same parcele

marza22
17.06.2008, 13:28
Aha, dzięki wielkie :)

marza22
17.06.2008, 13:45
Przeprowadziłam Bellę do Kasandry ale chyba to nie ta Bella Ćwir bo sie nie poznały, znaczy nie ma pokazane że to rodzina, czegoś szczególnego jak się spotkały też nie było także nic z tego :( A może ktoś z was znalazł prawdziwą Bellę Ćwir??

Mamełe
17.06.2008, 14:01
Ta Bella z Dziwnowa nigdy Kasandry nie widziala na oczy. Jest całkowicie niezaleznie zrobiona przez twórców gry

avenly
17.06.2008, 14:16
Tak jak już zaznaczyła Mamełe, ludzie ile można mówić , że są dwie różne Belle Ćwir ?!! Przejrzyj dokładnie temat na temat ( xD ) Belli Ćwir.

BrAtZ_98
17.06.2008, 14:42
Prawdziwą B.Ć można odnależć kodem i będzie ich znała i będą wspomnienia.

Alisha
18.06.2008, 17:54
O, jakim kodem??? Podaj proszé!

avenly
18.06.2008, 17:58
Tym kodem ;) http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=27952&highlight=bella+%E6wir
A dokładniej tym :http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=37653

Hefalump
20.06.2008, 06:44
Odzyskałem Belle ale zapisalem wyszlem i po jakims czasie wszedlem to pisalo ze zmarlla na inne parceli

____________________________

Zachwile będą wakacje nie zachwile będą one loo wysadza nas na calego więc na całego nie zachwile będzie koniec LoLo!

avenly
20.06.2008, 11:02
Przecież już mówiłam http://www.forum.thesims.pl/showthre...t=bella+%E6wir
Tu wszystko pisze.

BrAtZ_98
20.06.2008, 11:16
Musisz ten kod użyć w jej domu!!!

Alisha
07.07.2008, 18:00
Dziéki! Zawsze bioré do kafejki zeszyt, wiéc nie zapomné. ;)

Alisha
08.08.2008, 17:57
Próbowałam, poszłam na zakupy a Bella UMARŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Fever: Jeszcze więcej tych wykrzykników mogłaś dać.

magda_kaulitz
08.08.2008, 18:07
Lepiej ją sprowadzić Simpe jeśli masz. Wystarczy poszukać ją w Miłowie dodać do rodziny Cwirów.

Alisha
17.08.2008, 14:25
Wybacz, Irys...
A co to jest Simpe???

Vanitas
17.08.2008, 14:36
to taki program w którym mozesz zmieniac praktcznie wszystko np. imie i nazwisko sima, poszukaj w dziale poradniki tam wszystko pisze

ultraviolence
17.08.2008, 23:17
Łatwiejszy sposób na Bellę w grze:
Wystarczy wejść na stronę: http://bogsims.com i ściągnąć oryginalną, maxisową Bellę. (Genetics->Regina->Pleasantview->The Goth Family). Potem użyć InSIMenatora i pogrzebać w edytorze drzewa genealogicznego. Ustawić tą ściągniętą Bellę jako żonę Mortimera, matkę Kasandry i Aleksandra, a tamten pierwowzór pójdzie w zapomnienie :D

AMSTA
18.08.2008, 09:00
helena cóż za wyczerpująca wypowiedz....tylko problem w tym że koleżanka się nie orientuje w tym wszystkim...

nat9
18.08.2008, 11:09
Ja wiem co zrobić aby Bella Ćwir była w Miłowie
1. Najpierw trzeba się z nią zaprzyjaźnic
2. Potem wprowadzić ją do siebie
3. Później spakować parcele do pliku
4. Wyjść z gry i wejść do pliku z pakowaną parcelą
5. Zainstalować plik z domem w którym jest Bella Ćwir
6. Wejść do gry do Miłowa
7. Wypakować z skrzyni domów Belle Ćwir

helena ma racje ta w Dziwnowie to nie jest Bella Ćwir żona Mortimera i matka Kasandry i Aleksandra tylko PODRUBA

FeverEDIT: Nie pisz dwóch postów pod rząd, używaj opcji Edytuj.

ultraviolence
18.08.2008, 13:00
A co jest niezrozumiałe? Wszystko wyjaśnię :D

ewulka
21.08.2008, 15:10
Ja jak mialam jakis dodatek np zwierzaki moglam wpisac kod i zebym miala belle cwir u siebie w dziwnowie i w kazdym innym miescie jakie tylko mam w grze. Szkoda tylko ze nie mozna bylo innych z roznych miast jak np werona przeniesc np do milowa :( ale nie szkodzi ;)

ewulka
21.08.2008, 15:21
Pomoge wam sprowadzic belle cwir:
Wpiszcie kod boolprop testingCheatsenabeld true
Potem przyciskajac shift kliknijcie na dowolnego sima
Pojawi sie duzo opcji ale ciagle trzymacajc shift przycisnijcie wiecej
Beda tam opcje np kill, spawn, doisplay to naciskamy spawn
Bedzie tam opcyjka Tobstone Of L and D
Trzymajac shift przycisnijcie ja
Pojawi sie grob
Smialo kliknijcie na niego
Pojawi sie mase opcji
Wybierzemy ADD Neighbor to Family
Szukamy imionka Bella
I gotowe

SImomaniaczka
21.08.2008, 15:34
ee.. a co to jest to SIMPE?.. bo ja przywrocilam belle boolpropem.. i ona nie miala wspomnienia "umarlam".. w ogole nie miala wspomnien.. o,O.. tylko miala drzewo..

blakistoni
21.08.2008, 15:45
Ewulka - tylko jest mały szczegół - Twoim sposobem można ją sprowadzić,ale jak wyjdziemy i wejdziemy do gry będzie pisało "Bella zmarła na innej parceli.."itd
I jest opcja "Edit"

SImomaniaczko - to taki program,że można zmienić simowi,kontakty,płeć,zaprzyjaźnić go z kimś itp.;)Można też usuwać wspomnienia,WSKRZESZAĆ różnych simów..

SImomaniaczka
21.08.2008, 16:02
aaa.. to mozna skads sciagnac?..

ja teess kocham kotecki.. ;PP

Vanitas
21.08.2008, 16:05
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43051 - tutaj masz wszystko

Angella
25.08.2008, 11:44
Ale przecież przez ten teleskop nie mogą porwać kosmici.Przynajmniej tak czytałam.

Ritty
25.08.2008, 11:49
Przez ten czyli jaki? Przez każdy teleskop mogą sima porwać kosmici. Albo to po prostu cuda Maxis. ;)

Angelka_96
25.08.2008, 11:51
To znaczy ja myślę że:Bella Żyłą sobie w miłowie.Jej mężem bym Motrimer Ćwir.Ta wzięła romans z Donem a kiedy patrzała przez teleskop została porwana przez Kosmitów i dziwnym trafem znalazła się w dziwnowie.taka jest moja wersja.

Ritty
25.08.2008, 12:00
Zdarza się, szczęśliwy traf. Bellę w Miłowie można spotkać, ale rzadko i to nie jest żadne odkrycie.

Angella
25.08.2008, 17:08
Chodzi mi o to że przez tani teleskop(taki jak na zdjęciu) nie mogą porwać kosmici.Tak czytałam na wszystkich blogach poświęconych grze the sims 2 (na jakich byłam).

ultraviolence
25.08.2008, 17:33
Chodzi mi o to że przez tani teleskop(taki jak na zdjęciu) nie mogą porwać kosmici.Tak czytałam na wszystkich blogach poświęconych grze the sims 2 (na jakich byłam).

Angella - bzdura. Czy teleskop jest tańszy czy droższy - sima mogą porwać kosmici. Z tą różnicą, że przy tym nieco droższym, szanse na porwanie są większe.

Angella
25.08.2008, 18:21
Nie mogę temu zaprzeczyć ponieważ nie próbowałam przez tani.Kierowałam się zdaniami innych graczy,ale jeżeli piszecie że można to jutro sprawdzę na simce.

Angella
26.08.2008, 09:09
A nawet jeżeli porwali ją kosmici to widzicie na tym zdjęciu jaką pozę ma Don L.

Miyoki
27.08.2008, 22:07
W czacie prowadzonym przez projektantów na temat nowego dodatku 'Osiedlowe Życie' było takie pytanie:

"becki (Aug 7, 2008 12:13:41 PM)
Czy nowe sąsiedztwo Zatoka Belladony ma coś wspólnego z Bellą Ćwir?

MaxoidScott (Aug 7, 2008 12:13:41 PM)
To największa tajemnica w życiu Simów. Nieprawdaż? Z pewnością w centrum miasta jest wspaniały posąg... "

Czy to może oznaczać, że Bella Ćwir jest tym posągiem o.O, czy to nie ma nic wspólnego z pytaniem...?

Ritty
28.08.2008, 09:31
Według mnie specjalnie zmienili temat, żeby pozostawić tę tajemnicę dla graczy. Ale po przeczytaniu tych kilkunastu stron wiele osób wie ocb. ;p

KissForYou
29.08.2008, 18:44
Moze juz ktos to pisal, ale nie chcę czytać 11 stron :P Przejrzalam wszystkich podejrzanych xD i moim skromnym zdaniem Mortimer zakochał się w Dinie (czy tam Ninie) i chciał się pozbyć Belli. Więc Mortimer, Don i Kaliente sisters (xD) jakoś nie wiadomo jak to zrobili, zeby Belle UFO porwalo. Zauważcie, że Kasandra wspomnienie 'Bella zostaje porwana przez obcych' ma na czerwonym tle, a Mortimer na zielonym.

EDIT: 1. W drzewie genealogicznym Mortimer i Bella nie są małżeństwem.

2. Tutaj w zasadzie sprawa się rozwiązuje- zobaczcie drzewko genealogiczne sióstr Kaliente- ich dziadkiem był jakiś tam 'Zapylacz 7' -KOSMITA ! Więc w zasadzie już wiadomo dlaczego Bella zaginęła akurat poprzez porawanie przez UFO.

stotka
29.08.2008, 19:41
KissForYou, twoja teoria jest swietna :D

Alisha
01.09.2008, 13:05
Ja to rozumiem :D Przeciez mieszkam w Anglii, wiéc Angielski nie jest mi obcy.
Off-top:
Hmm... A jak mozna sciágnác Simpe??? :o

simmateusz
05.09.2008, 15:12
Oni to wymyslili cwirowa chodzi po miescie jak prostownik itp
dla mnie to fajne ale ona nigdy niebedzie dla nich rodzina chyba ze sami ja wciagniemy do ćwirów;(

ultraviolence
05.09.2008, 16:40
Zauważcie, że Kasandra wspomnienie 'Bella zostaje porwana przez obcych' ma na czerwonym tle, a Mortimer na zielonym.

EDIT: 1. W drzewie genealogicznym Mortimer i Bella nie są małżeństwem

Simy, które mają aspirację naukową (albo zdobywanie wiedzy - jak kto woli), ZAWSZE cieszą się, jeśli któregoś członka z ich rodziny porwą kosmici, więc to wcale nie jest dziwne, a NORMALNE.

Jeśli chodzi o Twój "EDIT": Mortimer i Bella nie są małżeństwem, to fakt. To całkiem normalne, zwyczajne zjawisko w grze. Po śmierci jednego z małżonków, w drzewie genealogicznym zanikają wszelkie związki z drugim simem, aby ten żyjący mógł wyjść za mąż/ożenić się po raz drugi. W innym przypadku nie byłoby to możliwe :P

Hermione
05.09.2008, 16:41
Ja to z tej historri cwirow nigd nic nie rozumîalam i nadal nie rozumiem.....
Przestalam grac w tej rodzinie,bo kiedys spotkalam belle w dziwnowie i przeprowadzilam do milowa ale jak spotkala mortimera to ''poznalam mortimera'' i w ogole sie nie pamietali - bez sensu...!

ultraviolence
05.09.2008, 16:44
Hermione, tamta Bella nie jest tą prawdziwą z Miłowa. Obie panie łączy tylko ubiór, imię, nazwisko, fryzura i bodajże makijaż. Skóra i twarz jest całkowicie inna. Ta historyjka o pojawiającej się Belli w Dziwnowie to tylko taki smaczek od twórców gry, aby gracze mieli się nad czym zastanawiać :P

Patka08
13.09.2008, 10:55
mój brat raz grałw simsy 2 w dziwnowie i przyszła do niego bella ćwir i się zakochali w sobie.. a zobaczcie rodzinę w dziwnowie gdzie jest ten ufok. to on ma na imię zapylacz 7 ! chyba xD ale jestem pewna,że tak. z tego co ty przeczytałam on może być dziadkiem sióstr kaliente!

ultraviolence
13.09.2008, 13:38
mój brat raz grałw simsy 2 w dziwnowie i przyszła do niego bella ćwir
O matko, nie mam już siły niczego tłumaczyć... Jak do słupów, normalnie.

a zobaczcie rodzinę w dziwnowie gdzie jest ten ufok. to on ma na imię zapylacz 7 ! chyba xD ale jestem pewna,że tak. z tego co ty przeczytałam on może być dziadkiem sióstr kaliente!

Dziadkiem sióstr Kaliente jest zupełnie inny kosmita. Zerknij w drzewo genealogiczne tych simek, to się przekonasz.

Coccinelle
23.09.2008, 17:32
Hej! Postanowiłam odnaleść Bellę Ćwir więc weszłam na czat w Dziwnowie i ona tam była. Zaprzyjaźniłam się z nią, wprowadziła się do mnie a potem ją wyprowadziłam i jest teraz w skrzyni simów w Dziwnowie. Zauważyłam że ma wyczyszczoną pamięć, na drzewie genealogicznym tez nic nie ma więc chcialam ją dać do Miłowa żeby wprowadzić ją do Kasandry(stary Mortimer mi już umarł hehe) tylko że nie wiem jak przenieść ją z Dziwnowa do Miłowa, może mi ktoś pomóc??

Hej słuchajcie wszyscy bo głupoty gadacie to nie prawdziwa Bella Cwir tylko klon!!!! A teraz słuchajcie co trzeba zrobić:
1.Miłowo
2.Cwir
3.Kod (shift+alt+b):"boolprop testingCheatsenenabledtrue"
4.Shift + lewy na Kasandre
5.Spawn
6.Tombstone of ... (nie będę pisać dalej bo nie pamiętam)
7.Pojawi się grób
8.Kliknij i wybierz"Add neighbor to Family"
9.Wybieramy Bellę i ona pojawia się.
Jak to nie zadziała to nie wiem mi zadziałało.

ultraviolence
23.09.2008, 20:02
Hej słuchajcie wszyscy bo głupoty gadacie to nie prawdziwa Bella Cwir tylko klon!!!! A teraz słuchajcie co trzeba zrobić:
1.Miłowo
2.Cwir
3.Kod (shift+alt+b):"boolprop testingCheatsenenabledtrue"
4.Shift + lewy na Kasandre
5.Spawn
6.Tombstone of ... (nie będę pisać dalej bo nie pamiętam)
7.Pojawi się grób
8.Kliknij i wybierz"Add neighbor to Family"
9.Wybieramy Bellę i ona pojawia się.
Jak to nie zadziała to nie wiem mi zadziałało.

No tak, niby działa. Tylko zapomniałaś dodać, że po Twoim sposobie, zapisaniu gry i ponownemu wejściu do rodziny Ćwir, Belli już nie będzie. Zamiast tego wyświetli się komunikat: "Bella zmarła na innej parceli. Jej duch powróci na miejsce jej śmierci" (czy coś koło tego), a sama zainteresowana rozpłynie się w powietrzu. Wiem, bo sama kiedyś próbowałam i klops :P Aby zapobiec temu błędowi, wystarczy mieć SimPE. Tam odznacza się jakoś, we wspomnieniach Belli zdarzenie "umarłam" i wtedy będzie okej.

Coccinelle
24.09.2008, 05:47
Tamten gość podobno dawno umarł, ale nie jestem pewna

Gosia
24.09.2008, 20:39
Tamten gość podobno dawno umarł, ale nie jestem pewna

Yyy ale jaki gośc? :D

ultraviolence
25.09.2008, 16:52
Yyy ale jaki gośc? :D

Gosia, sądzę, że chodzi o dziadka sióstr Kaliente :)

kubuss
27.09.2008, 17:05
O matko toż to jakieś Archiwum X :D Nigdy nie spotkałem tej podróbki Belli w Dziwnowie, a gram tam niekiedy, w ogóle to jakieś pomieszanie z poplątaniem XD

Ellie
27.09.2008, 17:16
Ja o Belli wiem tylko tyle, że jej podróba łazi po Dziwnowie - ale to nie ona bo
a) nie ma wspomnień
b) nie ma drzewa gen.

myślę, że to zagadka nie do rozwiązania - że to tylko zabawa twórców :>

Ritty
27.09.2008, 17:54
"Moja" Bella z Dziwnowa ma już założoną rodzinkę, ale nie zbaczajmy z tematu. :P

Rozwiązanie tej zagadki jest na początku, tylko trzeba trochę pogrzebać w temacie. ;)

Miyoki
27.09.2008, 18:09
"Moja" Bella z Dziwnowa ma już założoną rodzinkę, ale nie zbaczajmy z tematu. :P

Rozwiązanie tej zagadki jest na początku, tylko trzeba trochę pogrzebać w temacie. ;)

Trochę?? ^^

Ja tam nie wiem o tej belli. W jaskini pokrzyku jest podobno ruchomy posąg Belli, no ale pewnie kolejna zmyłka :P

mateusz812
27.09.2008, 18:43
ktos na simy.pl wspominal o tym ze Bella jest w jaskini pokrzyku :O ale tak naprawde chyba w milowie jest ;p a w jaskini pokrzyku jest posag belli ;P

ultraviolence
28.09.2008, 10:16
Monialka, owszem jest posąg Belli, trzymającej w rękach platynowy kryształ. Figura ta dostępna jest w ozdobach otoczenia, ale za Chiny się nie ruszy :) Zresztą nawet jak wyskakuje te okno z Osiedlowym Życiem, można zobaczyć jego kawałek.

Mateusz, pewnie temu komuś chodziło właśnie o ten posąg... Nie sądzę, aby po Jaskini Pokrzyku włóczyła się kolejna Bella. To byłoby już nudne... A w Miłowie jeszcze jej nigdy nie spotkałam :P Sprawdzałam nawet tym PRZYWOŁYWACZEM SĄSIADÓW z InSIMa, ale nie ma takiej. Ani w NPC, ani w innych kategoriach... Chyba, że w Default, ale to tylko jej duch, który po ponownym uruchomieniu gry i tak zniknie :P

magda_kaulitz
28.09.2008, 10:33
A gdzie jest ten posąg??

ultraviolence
28.09.2008, 15:21
Magda, spójrz wyżej na mój post - tam wszystko pisze :) Posąg Belli znajduje się w ozdobach otoczenia.

Ritty
28.09.2008, 15:32
A ja mam dowód, że są dwie Belle ;P i wystarczy się przyjrzeć, żeby zobaczyć, że różnią się wyglądem (ta po lewej to podróba z Dziwnowa, a po prawej oryginał z Miłowa przywrócona boolPropem) :
http://img153.imageshack.us/img153/1630/snapshot6dae6a7371c12276pm9.jpg (http://imageshack.us)

SŁUCHAJCIE! ODKRYŁAM!
Jak już wiecie są dwie Belle. Jedna w Dziwnowie (klon ktory nie ma drzewa genealogicznego i różni się od prawdziwej Belli rysami brwi, makijażem itp.) no i prawdziwa Bella jest w Miłowie! http://www.springhole.net/bella/pvbella.htm tutaj jest dowód! Za pomocą kodu boolproop... w dziwnowie sprowadziłam klona i mial taki sam portret jak na obrazku! A jak w Miłowie ściągnełam właściwą prawdziwą Bellę! MIAŁA DRZEWO GENEALOGICZNE! Obie Belle mają pragnienie romansowania. I się skapnęłam. Oto historia:
Bella Ćwir miała dwie rodziny. Wyszła za mąż za Michała Kawalera (drzewo) ale nie miała z nim dziecka. Później chyba musiała się rozwieźć i zamieszkać z Mortmierem i urodzily im się Kasandra i Alexander. ALE UWAGA! Gdy grałam rodziną Kaliente zauważyłam urnę z napisem: Michał Kawaler... a jak wcześniej sprawdzałam drzewo Mortiego i Belli było napisane KAWALER... więc już pamiętałam to nazwisko! Patrząć w drzwo Diny Kaliente zauważyłam, że jej mężem był Michał Kawaler... a ona przecież znała Dona, nie? Michał zdradził Dinę z Bellą... i Dina chciała się zemścić... a miała przecież wtyki z Dona. Namówiła go aby przekabacił Bellę żeby spojrzała w teleskop. (Widać na zdjęciu) Obcy porwali Bellę i zanieśli do Dziwnowa... i tam była Simem niezależnym. Dina nie chciała żeby Michał już nigdy się nie spotkał z Bellą... rozumiecie już? Czysta zemsta! A Maxis wplótł do tego jeszcze motyw z Obcymi. Jestem pewna, że to prawda. Jeśli chcecie sprawdzić Bellę to przywołajcie ją w Miłowie i porównajcie drzewa z Diną. Ze wspomnień się nic nie dowiecie bo Maxis zrobił tak żeby był motyw z czyszczeniem pamięci aby Bella nie pamiętała że kiedykolwiek miała dzieci i zdradzała kogoś. A może jeszcze Dina chciała zagarnąć Mortimera bo był bogaty?
http://img230.imageshack.us/img230/3239/snapshotadae8020cdb0f52yj4.jpg (http://imageshack.us)
Męczyłam się nad tym nieźle... ale doszłam do prawdy ;)
Pozdrawiam
Nikita
PS. Przez napisanie starałam się najlepiej wytłumaczyć, ale nie wiem czy wszystko zrozumiecie bo pisałam to pod presją.

Tylko Bella była siostrą Michała, a Dina chciała Mortimera... ;)

Może lepiej to wrzucić na 1 stronę?

niepokorna
28.09.2008, 15:53
Ritty, nie cytuj ze zdjęciami -.-

A co do sprawy z Bellą: spróbuję ją przywołać i zobaczymy co będzie xD

Alisha
28.09.2008, 16:54
Ja já kiedys przywolalam, postarzalam, wziélam jej wnuczké na spacer, a kiedy wrócily... a wlasciwie wrócila sama Lucja - wnuczka, a drzewo genealogiczne pokazywalo ze Bella... umarla!!! Ale simowie nie mieli tego wspomnienia!

Miyoki
28.09.2008, 16:59
Aaa, to o to chodzi :)
I to jest już prawdziwa wersja?

NekoTemari
29.09.2008, 10:56
Nie wiadomo. Ale sprawdziłam to, co napisał/a Fever, o tym Kawalerze, i się zgadza!

Ritty
29.09.2008, 16:37
Prawdopodobnie tak.
Ale po to cytowałam ze zdjęciami, żeby to wkleić na 1 stronę. -.- I tak są małe.

Holly
29.09.2008, 16:43
Mi tam się nie chce za bardzo mieszać w te pierdoły z Bellami :P I tak Mortimer ożenił się z którąś z nich i myślę, że to była ta prawdziwa, bo jakaś podobna.

ultraviolence
29.09.2008, 16:58
Nie wiadomo. Ale sprawdziłam to, co napisał/a Fever, o tym Kawalerze, i się zgadza!

Jednakże Fever się pomyliła. Michał Kawaler to nikt inny jak rodzony BRAT BELLI, a nie jej ex-mąż. Zresztą Ritty napisała już o tym wcześniej, cytując post ze zdjęciami.

Ritty
30.09.2008, 14:21
Fever poprawiła się w następnym poście, ale nie chciałam już tego cytować. :P

Albo wiecie co? Bella Ćwir z Dziwnowa nie jest klonem, nie jest fałszywa. Oczywiście, to nie ta sama Bella, ale stwórcy zrobili tak, że Bellę z Miłowa wywalili, a stworzyli nową w Dziwnowie i ona właśnie zastępuje ją w tej historii. ;)

ultraviolence
01.10.2008, 16:12
Ritty, może być też i tak. W końcu na zdjęciu pokazane jest, że Bella Ćwir patrzy przez teleskop, a potem we wspomnieniach Mortimera możemy wyczytać, że porwali ją kosmici. Wszystko wskazywałoby na to, że kosmici porzucili ją w Dziwnowie i stąd ta druga Bella, która ma ją niby zastępować ;)

A tak w ogóle zwróciliście uwagę na okienko, które pojawia się po wejściu do Dziwnowa? Tam pisze coś takiego: "W Dziwnowie nic nie jest takie, jakim się wydaje". Tutaj właśnie może chodzić o Bellę... Niedoświadczeni gracze myślą, że Bella z Dziwnowa jest tą prawdziwą, która niegdyś zamieszkiwała Miłowo. Prawdą jest jednak, że to nie ona :) Ten cytat daje nieco do myślenia...

mysza95
02.10.2008, 19:38
A moze to było tak :
Bella siostra Michała Kawalera znając dobrze Dinę (romanse itd.) nie chciała zgodzić się na ich śłub XP.Więc Dina się wściekła poszła do Dona i go poprosiła by Bellę rozkochał a później nakłonił by popatrzyła sobie przez teleskop.A Dina poszuka krewnego (miała dziadka kosmitę), który by porwał Bellę.Po porwaniu Belli i ślubie Michała z Diną, Michał zaczął się domyślać, że porwanie było ukartowane, a Dinie Michał się odwidział i zachciała Mortimera (kasa i w ogóle :P).Michał był głupi i powiedział Dinie o swoich podejrzeniach a ona to potwierdziła i on przez to umarł (na zawał).Dinie to podwójnie pasowało (nikt sie o niczym nie dowiedział i miała drogę wolną do Mortimera [i jego kasy :P]).Wkrótce Dina zaczęła się bać, że zaczna ją podejżewać o zniknęcie Belli (w końcu nie tylko Michał mógł na to wpaść) to poprosiła krewnych (kosmitów) by na ziemię zesłali klona Belli (do Dziwnowa).Dina myślała, że już nic sie nie zmieni lecz Bella uciekła z UFO :P i błąka się po Miłowie z utraconą pamięcią, ale niedługo może odzyskać pamięć i WRÓCIĆ DO MĘŻA.

Wiem, brzmi to jak telenowela, ale pracownicy Maxisa chyba mają manię na wątki z telenowel (Daniel Przyjemniaczek zdraza żonę, siostry Kaliente [wyglądają jak z telenoweli brazylijskiej] miejskie podrywaczki, Don samotny uwodziciel).Co o tym myślicie ???

PS Kilka stron temu ktoś zapytał o simów z pierwszej części The Sims, tych z drugiego otoczenia.Wydaje mi się że to Lucjan(?) i ta ruda w okularach co się znencają nad Nerwusem, Papużki :P z Dziwnowa.

Ritty
03.10.2008, 11:56
Ale siostry Kaliente przybyły przeddzień zniknięcia Belli, więc to niemożliwe, żeby Dina tak szybko sie rozkochała w Michale. ;P

Alisha
03.10.2008, 19:21
(...)Michał Kawaler to nikt inny jak rodzony BRAT BELLI, a nie jej ex-mąż.(...)
Masz racjé, w dodatku to jest na drzewie genalogicznym i w jej wspomnieniach (tu sié juz chyba jednak mylé...)(Moglo Ci sié to jednak pomylic Fever - bo tak samo oznacza sié jak i rodzenstwo jak i malzonka na drzewie genealogicznym ale zauwaz ze rodzice Belli i Michala: 1) Sa tacy sami 2) Majá na nazwisko 'Kawaler' - jak Michal - Bella ma nazwisko po mézu).

ultraviolence
03.10.2008, 20:11
tak samo oznacza sié jak i rodzenstwo jak i malzonka na drzewie genealogicznym

Nie tak samo, bo niby jak dałoby się odróżnić brata czy siostrę od męża/żony? :) Małżonkowie mają kreskę pomiędzy swoimi portretami u dołu, a rodzeństwo u góry (albo na odwrót :D).

zle_konto
04.10.2008, 00:02
Jakby nei byla taka upierdliwa w sims 1 i nie przylazila do kazdego nowego sasiada, to by ja zostawili w spokoju.

Hefalump
04.10.2008, 06:48
Gdy bella umrze jeśli masz dodatek na studiach do ja wskrzesza za pomocą wskrzesamaniatu.

Vanitas
04.10.2008, 07:20
Bella żyje w miłowie! Można ją spotkać na parcelach publicznych! Najczęściej znajdziecie ją w tym parku w miłowie!