|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 02.07.2012
Skąd: woj. zachodniopomorskie
Płeć: Kobieta
Postów: 101
Reputacja: 10
|
Mam tutaj może nie śmieszne zdjęcia, a sytuacje. Jakość zdjęć nie powala, bo musiałam użyć imageshack'a, bo imgur coś źle działa. :/
1. Moja simka zrobiła galaretkę. Wzięła kawałek, a reszta została na blacie. Na chwile zajęłam się patrzeniem co jakiś obcy facet robi. Nagle wracam, a tu kotka Alegra, zaczęła jeść galaretkę. ![]() 2. Na parcele przyszedł jakiś pies, który chciał wejść do mojej simki domu. Jak widać w połowie już wszedł. ![]() ![]() 3. Simka naprawiała samochód (ten z Czasu wolnego). Wszystko fajnie już zostało jej tylko malowanie, nagle się zresetowała i teraz ciągle lata obok ręki niebieski dym. o.o
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| screeny | olinka | The Sims 1: Uwagi na temat gry | 3 | 08.07.2003 19:08 |