|
|
#11 | |
|
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
|
Cytat:
Może masz ustawione niskie detale sima? Mi się usta podobają właśnie bardzo Chociaż czasem jakoś dziwnie wysoko wiszą, mimo, że suwak do zmiany wysokości położenia ust jest na minimum... A fryzury to fakt, nie zbyt ciekawe jak dal mnie, szczególnie dla panów - wszystkie są prawie identyczne, jakoś mało się różnią a brakuje mi więcej jakiś klasycznych fryzur i brak mi kompletnie łysej głowy. A co do gazet, to tak jak napisała Memełe pojawiają się info dotyczące mieszkańców np. o śmierci kogoś, ślubie, narodzinach, ale są też takie właśnie gówienka typu wynik meczu Jak nic się w mieście nie stało to nie będzie info o ślubach itp.A tak w ogóle gratuluję, że udało ci się związać simów, na twoim przykładzie można wszystkim powiedzieć, że zamiast cierpliwie czekać aż się opcja pojawi to włażą na forum i wmawiają, że się nie da i nie da. 'Mu no właśnie z dodatkami z neta to wyglądały o wiele prawdziwiej, ale ja nie znoszę dodatków innych niż maxisowe, nie lubię zaśmiecać gry i nigdy nie grałem z nimi Założę się, że w TS3 też będą tego typu skiny itd więc znowu będzie w necie fala takich naszprycowanych simów
Ostatnio edytowane przez Levkoni : 22.06.2009 - 09:16 |
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|